Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolat létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolat létezik? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés

Néha rám jön egy fura érzés, hogy milyen jó lehet egy lánnyal kapcsolatban lenni... a lányok olyan szépek, aranyosak, jó az illatuk :D Stb stb, tehát a lényeg, hogy rettentően vonzanak...

Viszont szexuálisan egyáltalán nem lenne kielégítő. Semmi nem pótolhat egy igazi péniszt, meg szexben abszolút vonz, ha egy erős férfi van velem.

Nekem egyébként stabil párkapcsolatom van (egy pasival), és szeretem, nem "megunom" és azért gondolkozok ezen, ez a dolog régebb óta érdekel mint hogy őt egyáltalán megismertem.

Szóval a kérdésem csak elméleti: létezik olyan kapcsolat, ahol két lány van együtt, de szexhez bevesznek pasit? Gondolom megvalósítani nem lenne nehéz, mert sok pasi álmodozik erről, de nem tudom vannak-e ilyen lányok.

Régóta kíváncsi vagyok rá, szóval: ti hallottatok már ilyenről?

20/L


2015. márc. 18. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
leszbikus vagy
2015. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt az országban is van hogy 1 pasival élnek. Mindketten szültek neki gyereket is!
2015. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
0%
Biromantikus vagy.
2015. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nincs, de 2. pasinak beszállok hozzátok, és kikészítem a puncidat. :D
2015. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, köszi, nagyon rendes vagy, de megvagyok :D a kérdés elméleti.
2015. márc. 18. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg gyakorlatilag gondoltam. :D
2015. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 egybaba ***** válasza:

Vannak különleges esetek, és különleges emberek.

Egy lányos pasi ?

Vagy egy felemás?

Felül lány de a bugyijában kuki van?

Ilyen nem jutott még eszedbe?

Lehet tetszene :D

2015. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz akkor bi lány kéne, mivel a leszbiket csak a p#nci érdekli a férfiak hidegen hagyják őket.
2015. márc. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!