Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az orgazmusnak lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orgazmusnak lehet olyan hatása, mintha az ember "beszívott" volna? Vagy az már inkább érzelmi, akár szerelem?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk válasza érdekelne. Mert én egy jó szex után inkább könnyebbséget, felszabadultságot érzek, a bódult állapot, az nálam érzelmi... Mondjuk nem fejtette ki részletesen, hogy ezt hogy érti...

L


2015. márc. 18. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor először csináltuk óvszer nélkül és egyben először lovagoltam, akkor a barátom egész testében remegett, lezsibbadt, nyögött, ha beszéltem hozzá, csak később válaszolt, szinte alig volt magánál. Azóta nem volt ilyen, de azt mondta nagyon durva érzés volt, de szinte alig volt tudatánál.
2015. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!