Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy: először is lány vagyok. Az van hogy van egy barátom aki lány egy idősek vagyunk a probléma ott kezdődik hogy ha hozzámér pl. a vállamhoz vagy mondjuk egymás mellett ülünk egy széken vagy megölel akkor mindig elélvezek jön az a mmegszokott érzés és igen elélvezek. Azt tudni kell hogy nem vonzódok a lányok iránt nem vagyok meleg nem vagyok belé szerelmes, de ha hozzámér elélvezek és ez már borzalmas. És ez csak ennél az egy embernél van így ha másik barátom hozzámér nem történik ez és ha egy fiú hozzám ér akkor sem. Sőt még ezt elmondom hogy olyan is volt már egyszer vagy kétszer hogy rám mosolygott és akkor éreztem hogy lever a víz és megint elélvezek de ez csak egyszer vagy kétszer fordult elő. Mi van velem? Ez mért van? Könyörgöm segítsetek!

2015. márc. 18. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van mert egy pasi még nem nyalt ki. Kezdésnek! /F.
2015. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy ha egymás mellet ülünk egy széken és összeér a térdünk vagy a lábunk akkor is ez van.
2015. márc. 18. 19:14
 3/6 veteran1978 ***** válasza:
Azért mert szerintem kamuzol!
2015. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bor zoltán ***** válasza:
Légy erős meleg vagy fogadd el
2015. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már bocsássál meg de nem kamuzok nincs ekkora fantáziám.
2015. márc. 18. 19:20
 6/6 anonim válasza:
egyszer hallottam olyat hogy valaki a hajszarito bugasatol is elelvezett... erdekes... nem tudni mi lehet az oka, de biztos kellemetlen a szitu
2015. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!