Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem vagyom szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vagyom szerelmes?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és még soha nem voltam szerelmes. Oviban volt egy fiú aki tetszett, de ez néhány napig tartott, utánna rájöttem hogy neki más tetszik aztán hagytam. :( Elsőben is volt egy helyes fiú, de mivel minden lány bele volt zúgva nem volt sok esélyem, és később rájöttem hogy igazából tök bunkó és nagyképű. És itt vége! Azóta egy fiú sincs aki érdekelne és én sem érdeklem őket. Én vagyok a szemüveges, ronda, csendes stréber lány, aki olyan unalmas, hogy senki sem emlékszik rá. Az osztálytársaimnak már van szerelmük, sokan járnak is valakivel. Engem meg egy fiú sem érdekel, de azért szeretnék valakit. Szerintetek? Egyáltalán hogyan kéne népszerűsödnöm, hogy ne itthon üljek és tanuljak, hanem kommunikáljak az emberekkel. Nagyon félénk, visszahúzódó vagyok, nem tudok sokat beszélgetni max a suliról, de azt inkább hagyjuk. Szeretnék magabiztos, szép (jó, azzal nem tudok mit csinálni) vicces lány lenni, olyan akivel mindenki szívesen lóg, sok jó barátja van, bulis az élete. Tudom, hülye tini problémák, de szeretnék egy szerelmet, népszerűséget vagy hogy egy kicsit jól érezzem magam. Vélemény?
2015. márc. 18. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég volt elolvasnom az első mondatod és rájöttem miért nem "vagyom" szerelemes. Azért mert kisgyerek vagy még, 14 éveddel nem vagy idős nem éltél át olyan sok mindent
2015. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert a vagyom nem jelent semmit. Vagyok-ot akartál írni csak akkora yolo vagy,hogy úgy érezted,megteheted, semmi baj :)
2015. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké bocs, gyorsan írtam, az vagyok akart lenni. Szerintem is fiatal vagyok de a korosztályomból már sokaknak van barátja.
2015. márc. 18. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy kedves huszonévest, aki feltárja, és felszínre hozza tested, lelked rejtett, szunnyadó vágyait, akivel bebarangolhat a gyönyör fellegvárának minden szintjét, és zegét-zúgát.
2015. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!