Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mérsékelhetném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mérsékelhetném a lányokkal szemben érzett alsóbbrendűségi, kisebbségi komplexusom?

Figyelt kérdés
21 évesen még barátnőm sem volt,meglehetősen csúnyának tartom magam,emellett még vékonyabb testalkatú és meglehetősen magas vagyok.Ha meglátok egy lányt,főleg ha szép is,rögtön az jut eszembe,hogy biztos semmibe vesz,levegőnek néz vagy kinevet magában a szerencsétlen külsőm miatt és csak nagyképűen viselkedne ha hozzá szólnék,mert nem vagyok elég helyes és izmos,ő viszont csak olyan pasival hajlandó szóba állni normális hangnemben,mert megteheti,hisz szép,csinos lánynak született.Edzeni szoktam,már kicsit kezd is látszani,hátha ez majd jót tesz.De valójában tényleg ez történik amit gondolok,nem vesznek rólam tudomást,mint ha ott sem lennék vagy egyenesen kerülnek,nem szívesen vannak a közelemben,ódzkodnak attól,hogy bármilyen kontaktust kelljen kialakítaniuk velem pl.hozzám szólni,míg más fiú ismerőseimmel nem mondanám,hogy ez a helyzet,vagy csak én látom rosszul.De akkor is mindig bennem van a keserűség,csalódottság,szomorúság érzése amiatt,hogy szerencsétlen külsővel születtem,a negatív elmények miatt önbizalmam sincs,néha szorongok,ideges vagyok,távolságtartó,mert félek az önbizalommal teli,nagyképű lányok rosszindulatú viselkedésétől,akiknek teljesen mindegy,hogy én mit gondolok,mit érzek,nekik nem számít,ha szarul vagyok,rossz hangulatban,mert én csak egy selejtes fiúnak számítok,aki nem jöhet szóba párválasztásnál.
2015. márc. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

A legrosszabb amit tehetsz, hogy alsóbbrendűnek tekinted magadat nála.

A legtöbb lány alapvetően jobban szeret a férfi akaratának alárendelve lenni szóval változzon az énképed.

2015. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt csak olyan férfitől fogadják el,aki tetszik neki,aki meg nem,az "nyomorék" a szemükben.
2015. márc. 20. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
inább irigyek,mert nem mindenki születik,magasnak és karcsúnak,vagy jobb lenne -alacsonynak és kövérnek?
2015. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérd ki mások véleményét a külsődről! Ha azt mondják, hogy jól nézel ki, megnő az önbizalmad is. Ha azt, hogy csúnya vagy, akkor pedig reálisan ítéled meg a helyzetedet, és nem érdemes próbálkoznod a lányoknál.
2015. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja,biztos mindenki egy Slenderman akar lenni.Minden lányt kis seggdugaszokkal látok(180alatti),főleg ha izmosabb is.
2015. márc. 20. 16:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyél ellene. Elnézésedet kérem, de nem olvastam végig, csupán az első 3 sorig jutottam, azonban ha csupán a külsőségeid miatt ütközöl problémákban, azon simán lehet változtatni. Ha vékonynak gondolod magad: Járj konditerembe és figyelj oda az evésre. Ha csúnyának? Növessz kellemes borostát, keress egy szimpatikus frizurát. Az edzés a tartásodat illetve a kisugárzásodat is formálja. Magas vagy, szóval az már fél siker, hiszen megvan egy olyan alapanyag, amin amúgy nem tudnál változtatni. Nem azt mondom, hogy gyúrd ki magad, elég addig, amíg elmosolyodsz a tükörbe nézve és elkezded érezni a pozitív visszhangját.

Továbbá, kereshetsz olyan stílust magadnak, ami nagyon bejön és látszólag azon másoknak, akik neked is számítanak.

Az előtte utána képeken is látszik, hogy egy jó ruha, testtartás mekkora változást képes okozni. A lényeg hogy juss el oda, hogy amikor belenézel a tükörbe elégedetten légy képes mosolyogni. Mindenki képes erre. Persze ha kimész és összehasonlítod magad másokkal fogsz találni nem egy sokkal jobbat. De itt már csak a nézőpont számít, hiszen ekkor már számtalan olyan egyén lesz akinél messze jobb vagy.

2015. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arcszőrzettel még rondább vagyok,a hulladék genetikám miatt meg alig fejlődik az izomzatom,pedig teszek érte,hidd el..
2015. márc. 20. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Akartam segíteni, aztán elolvastam ezt: "Minden lányt kis seggdugaszokkal látok(180alatti),főleg ha izmosabb is." úgyhogy inkább menj a büdös francba, és haljál meg szüzen, te nyakigláb nyomorék.
2015. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!