Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,és az egész település és a suli azt állítja,h járok egy 19 éves pasival,aki csak a haverom!minden este vele viszem le a kutyám,meg hétvégén is vele lógok!Tudom,félre lehet érteni,de már elegem van abból h mindenki erről beszél,és nem hiszik el,h nem vagyunk együtt!szerintetek mit tegyek,h leszálljak a témáról,úgy,h nem veszek össze a haverommal?
2010. febr. 16. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A saját értékrended legyen a fontos ne a mások véleménye! Ha neked fontos a srác és csak haverok vagytok akkor ne azzal foglalkozz h mások mit szólnak! Te így érzed magad jól és kész! Hidd el ,,minden csoda 3 napig tart"...ha találnak újabb és érdekesebb dolgot amiről lehet pletykálni, ti már nem is lesztek központi téma :)
2010. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen még max 2 hétig csámcsógnak és vége...nyugi...türelem :D
2010. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon rossz érzés tud lenni, mikor szekálnak olyan dolgokkal, amik egyáltalán nem igazak. De én még mindig azt mondom: nem érdemes egy jóbaráttal (ha tényleg jó barátod) véget vetni a kapcsolatnak, azért mert pár ,,óvódás" játssza a csúfolódós játékot. Előbb utóbb le fognak szállni a témáról...
2010. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,tudom,de már itthon a családom is ezzel szekál!és már vagy fél éve!nem hiszik el h nem vok belezúgva!és igen,tényleg jó barát!nagyon is:)
2010. febr. 16. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. febr. 16. 18:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!