Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon, nagyon tetszik 1 fiú,már október óta. Azóta szemezünk. Novemberben próbált közeledni és én hülye leráztam,de ezt már nagyon bánom,azóta nem nagyon beszéltünk. Csak az esetek 80%-ban néz.

Nem tudom azért mert én is,vagy mert bejövök neki.

Egy évvel fitalabb.


2010. febr. 16. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki csak megijesztetted s elbizonytalanítottad azzal, hogy visszautasítottad. Ezek után ne várd, hogy ő fog lépni! Ha tényleg tetszik, akkor most közeledj te!
2010. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te! Mi bajod történhet? Max ő is leráz, de akkor legalább tudod, hogy hányadán álltok.
2010. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. febr. 16. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegénynek elszállt az önbizalma, kezdeményezz te!
2010. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké. Majd valahogy összeszedem a bátorságom!
2010. febr. 16. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:

miért ráztad le? Attól nem leszel izgalmasabb...


lehet, hogy komoly hibát követtél el. Máskor majd okosabb legyél.


25/f

2010. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem tetszel neki,de azért néz csak 80%-ban mert visszautasítottad.Sztem próbálj meg közelíteni hozzá:D
2010. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2010. febr. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!