Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell lekapcsolnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell lekapcsolnom a villanyt?

Figyelt kérdés

Ha világosban kezdjük el az izgatást,akkor rögtön szól h sötétítsek be, mert nem szereti úgy.

Pedig még csúnya sem vagyok hogy ez legyen a magyarázat...

szal ezt nem értem...pedig én szeretem látni mikor élvezi:S


2010. febr. 16. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
áát ezt mise tudhatjuk,de nyugi biztos nem azért mert nem akar téged látni szex közbe,lehet h őt az izgatja igazán ha nem lát semmit csak érz h vki kényezteti a sötétbe
2010. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ezt nem csak a fiúk kérik. Én szeretem világosban az ablak mellett, de a barátnőm mindig mászna be a takaró alá. Talán nem elégedett a testével, vagy szégyemlős.

19/f

2010. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem elégedett.
2010. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szégyenlős a lelkem.
2010. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem nemtől függ, hogy jobban szereti sötétben. Én sem szeretem fényáradatban csinálni, hanem kellemes félhomályban :)

L/19

2010. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem sötétben romantikusabb (na nem barlangra gondoltam :D)
2010. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. fél hogy belátnak az ablakon

2. Kicsinek tartja a farkát

3. nem akarja, hogy lásd a hülye fejeket amiket vág közben

4. nem akarja látni a hülye fejeket amiket vágsz közben

2010. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat:)

Nem hiszem h a "hülye" fejem miatt vagy az övé miatt lenne mert én is élevezem ha látom meg ő is mikor homály van...


És köszike a cuki válaszokat :D

2010. febr. 16. 19:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én például ha alul vagyok utálom ha a szemembe világít a nagylámpa. Amúgy nem zavar :)
2010. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem pl. zavar ha néznek. :D Pedig nemvagyok egy beszari meg önbizalomhiányos, de mégis zavar. Meg én jobban szeretem sötétben, jobban élvezem a dolgokat, hogy nem látok semmit csak érzek.
2010. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!