Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sápadt, fehér bőrt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sápadt, fehér bőrt miért nem tartják vonzónak?

Figyelt kérdés

Évszaktól függetlenül nagyon világos a bőröm és sötét a hajam. Szinte naponta megkapom, hogy "hát te se nagyon jársz szoliba" "beteg vagy?" "elég sápadt vagy ma".

Voltak már fiúk is, akik azt mondták, úgy nézek ki, mint egy szellem, és ez nem feltétlenül esett jól.

Ha kimegyek a napra, csak leégek, akármilyen erős fényvédőkrémet kenek magamra, vörös lesz az arcom és hámlani kezd...

16L



2015. márc. 21. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A sápadt fehér bőr szép tud lenni a megfelelő stílus mellett.


Ellenben! A sápadt sárgásfehér szín ami a legtöbb sápadtnak van, már nem annyira.


De a sápadt fehér jó stílussal ötvözve férfinél is, nőnél is szép lehet.

2015. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vámpír vagy? :O Edward/725
2015. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Alapból az arcombon szokott lenni egy kis pír, viszont a szemhéjaim eresek. (De ezt szeretem, olyan, mint egy térkép a fejemhez)

Amúgy pedig általában élénk rúzst használok, azon kívül más sminket nem, és sok ruhát, szoknyát hordok.

2015. márc. 21. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fehér bőrű lányokat.
2015. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en borom meg kifejezetten barna (es igen magyar vagyok)

En pont az ellenkezojet vettem eszre.

Csak nalam meg borzalmasabb mivel 1-2 iszonyatosan buta ember ciganynak nezz, ami magyarorszagon ugyebar nem valami jo dolog.

PEDIG ELARULOM H A CIGANYOKNAK AZ ARCUK IS TELJESEN MAS ES NEM CSAK ANNYIBAN KULONBOZNEK A MAGYAROKTOL H BARNABB A BORUK!!!

Ja es en nem vagyok egyaltalan rasszista de az orszagunk az, szoval ez igy nagyon ratyi


17/L

2015. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fehér bőr tetszik,de sötét hajjal hülyén néz ki.
2015. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az 5-ös.
2015. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont a hófehér bőrű lányok jönnek be. Ha platinumszőke haja mellé, az még jobb. *0*
2015. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a fehér bőrú sötéthajú lányok.Ne törődj azzal,aki piszkál emiatt,mert ez nagyonis szép!

17/F

2015. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!