Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogadja el a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadja el a társadalom sokkal kevésbé a biszexuálisokat mint a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
16 éves, biszexuális hajlamokkal rendelkező lány vagyok, és azt vettem észre, hogy a környezetemben lévő homoszexuálisokat sokkal könnyebben elfogadják, mint engem, vagy a környezetemben lévő biszexuális embereket. Miért van ez?
2010. febr. 16. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Undorító dolog mind a kettő. A csak a saját nemhez való vonzódás ciki vagy mi?
2010. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Bár erről csak sejtéseim vannak de gondolj bele: össze jössz egy fiúval jól elvagytok utána pl megtetszi kegy csak, és megcsalod vele a srácot, az neki szerintem nagyobb szégyen mint csalódás hogy egy csajt választasz helyette én legalábbis így gondolkodok.
2010. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én hűséges típus vagyok, szóval olyan sosem fog előfordulni, hogy megcsalok valakit és eddig még soha nem is fordult elő.
2010. febr. 16. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem is arra akartam célozni természetesen csak valószínűleg ez a kép él az emberek többségében mint pl bennem is a biszexuálisakról a példa csak azért rólad szólt mert ez a leg kézenfekvőbb

(utolsó voltam)

2010. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én igazából azt sem értem, hogy mért gondolják azt az emberek, hogy attól hogy valaki mindkét nemhez vonzódik, máris hűtlenebb mint egy hetero vagy egy homoszexuális, és fűvel-fával szexel. Azért a biszexuálisok között is van nem egy hűséges ember, és ők is megválogatják a partnereiket, számunkra a nem olyan külsőség mint másnak a hajszín... Szóval akkor a kérdésem meg az, hogy miért él ez a kép az emberekben, hogy aki biszexuális már nem lehet hűséges, és mindenkivel kavar?
2010. febr. 16. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, és egy cipőben járok veled... biszexuális lány vagyok. Persze, lehet, hogy ez csak átmeneti időszakom, mert elég fiatal vagyok még, és talán csak a serdülés kavar be, hehe... Pedig egy biszex, vagy homoszexuális ugyanúgy ember, mint az összes többi. A biszex például nemtől függetlenül bárkibe szerelmes tud lenni, bárkihez vonzódni tud, miért baj ez? Bárkivel is közlöm (lánnyal), hogy biszexuális hajlamaim vannak, hiába poénból, de már védekezik, hogy rá ne másszak. Én ezt nem értem. Ha valaki homo/bi, miért félnek tőle az azonos neműek?


Amúgy szerintem az emberek valahogy képtelenek elfogadni, hogy fiúval meg lánnyal is összefekszik. Meg az előttem szólóval egyetértve, megalázóbb, ha egy más neművel csalod a párod, hiába nem vagy olyan fajta, az emberekben ez a kép él... Akik mások, már elutasítják.

De azt is észrevettem, a bi lányokat inkább elfogadják, mint a bi fiúkat..

2010. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jogos-jogos én sem értem ennyi erővel "védekezhetne" hetero a hetero-tól valójában az egész csak előítélet :-)
2013. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!