Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológusi gyakorlaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusi gyakorlaton voltam (szexuál pszichológiából is. ) tényleg ennyire . Mindenki?

Figyelt kérdés

a sok sz*r papírmunka után és hazaértem egy üveg bort kibontva leültem most...üveges szemmel nézek magam elé..

és nem akarom elhinni hogy ennyi retardált ember létezik már bocsánat annyira idegesítő tévhitek ész érvek mellett érzelmekkel is próbáltam és a hülyeségét hajtja lehet jobb lenne egy lapát is a kezeléshez azzal talán lehetne az emberekbe értelmet verni

nekem se volt egy top1 gyerekkorom nem a legszebb lány volt gyerekkoromban azóta hálistenek kikupálódtam mint a legtöbb ember de én kezdek félni hogy ritka a normálisan gondolkozó egyén

Mit gondoltok?


2015. márc. 22. 00:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
huh most ez így jól esett kiírni magamból főleg hogy éjszaka van és senki sincs már fent :D
2015. márc. 22. 00:33
 2/28 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a bajod asszony?
2015. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok asszony...:))
2015. márc. 22. 00:35
 4/28 opened paradise ***** válasza:
Én már rájöttem,hogy pont attól kell félni a legjobban,aki teljesen normálisnak tartja magát.
2015. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2015. márc. 22. 00:35
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát tényleg sok a hülye. (Egy nagyon hülye voltam!)
2015. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

#4

Igen, az a legrosszabb.

2015. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Ülj le mellém, valamit mondok, szomjas vagy látom, egy üveg bort kibontok figyelj:

Ha ezen így kiakadsz nem vagy pszichológusnak való.

2015. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Igen, ha kifejtenéd normálisan, az sokat segítene.

Egyébként ha csak szimplán ismerkedsz, akkor is rájössz, h mennyi elcseszett lelkű ember van.

2015. márc. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

az a bajom hogy ül velem szembe egy teljesen normális kinézetű 19 éves fiú és alig bír megszólalni mert hogy zavarba van mert nő vagyok hát én már mindent mondtam neki zavartan mosolyog...pedig még helyeske is volt semmi baj nem volt vele de a csillagot lebeszéltem az égről ki érti ezt???

(bár nem véletlen hogy még nem végeztem...nem csoda hogy a legtöbb pszichológus megháborodik..)

2015. márc. 22. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!