Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon ha egy srác aki szerelmes belém, miattam szenvedett balesetet?

Figyelt kérdés

Részletekről nem szeretnék beszélni, de megbántottam szándékosan és rá fél órára baleset érte ami elég súlyos. :(


Úgy érzem ez az én hibám.. Bűntudatom van nagyon.


L



2015. márc. 22. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért a te hibád? Te okoztad a balesetet? Ott voltál? Rajtad múlt?
2015. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Fura, hogy van még lelkiismereted...Milyen ember vagy te?
2015. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ott voltam.


Nem autó,vagy motor baleset volt, hanem más jellegű de nem szeretném ezt leírni..

2015. márc. 22. 09:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, ha szándékosan tette azse..
2015. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is magának okozta ha erre gondolsz.
2015. márc. 22. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy.Most már ezzel kell együtt élned.De nem baj,sok a gonosz ember.
2015. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tedd túl magad? Sehogy majd elmúlik ha elmúlik.

Mi pedig nem tudunk mit írni, ha csak annyit mondasz el hogy miattad volt. Elhisszük és kész.

2015. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem te élvezed hogy dönthettél egy ember élete felett.Viszont tudnod kell,hogy a büntetés soha nem marad el...soha.
2015. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már a sok rosszindulatú kommenttel őt. Ilyen alapon az ember pl sosem szakíthatna senkivel, mert mi van ha utána a gondolataiban elmerengve baleset éri? Sajnálatos hogy megtörtént, de a kérdezőnek nem szabad emiatt bűntudatot éreznie.


Egyébként már az a tény, hogy bűntudatot érez, jelzi mennyire empatikus emberről van szó, abszolút nem "gonosz", mint itt előttem írta valaki. Ha az lenne, nem foglalkozna vele, mi történt, vagy azt mondaná: úgy kellett neki, ehelyett nagyon rosszul érzi magát mert épp azután történt hogy megbántotta.


Nincs jobb dolgotok egy ilyen napos vasárnapon, mint rosszindulatú kommentekkel traktálni szegényt?


Get a life...

2015. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem te lökted pl. kocsi alá, akkor ne csinálj magadból mártírt fölöslegesen, az a srác felelőssége, hogy kicsit érettebben viselkedjen 1-1 összeveszés esetén, ne mint egy kisgyerek, hogy rohan a fejjel a falnak.

Azért nem te vagy a felelős, hogy más mennyire balfék, mert valami aktuális kínja-baja miatt baj éri.

2015. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!