Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális vonzódás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális vonzódás! Megélni vagy elfojtani?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok. Sajnos érintett a homo ügyben, mivel fiatal korom óta megfigyeltem, hogy a fiúk is(!) tetszenek. Tehát melegnek nem mondanám magam, inkább biszexuálisnak. Ismerem az összes buuzizós, ratyizós, ítélkező sztereotípiát, magam is úgy nevelkedtem, hogy a dolog ferde, rendellenes, aberrált, beteges, azaz teljesen negatív.

Na ezek tükrében nagyon nehéz helyzetben érzem magam. Túl számos komoly, több éves heteró kapcsolaton, "vén fejemre" beleszerettem egy fiúbarátomba. Korábban a férfitest csak húspiaci jelleggel vonzott, azaz nőkapcsolat alatt is mondjuk megnéztem egy-két, elsősorban fetisiszta homo weblapot. Tehát a férfitest csak szexuálisan vonzott.


De most meg azt érzem, ahogy egy slágerben is van, hogy "nem csak szex, hanem é-é-érzelem", azaz szeretem őt.

Ráadásul több ismerős azt mondta, hogy benne is van valami, sokszor viselkedtünk úgy - kívülállók szemében, - hogy bejövünk egymásnak.


Borzasztó dilemma: el kellene fogadnom magamat is, de ebben az "antiratyi" neveltetésben ez nehéz. Másik: ő nagyon homofóbul viselkedik. Már-már túlzottan is. Ugyanakkor az az érzésem, hogy kitartó udvarlás esetén meg lehetne nyitni jó eséllyel.


Nem azt kérem, hogy helyettem döntsön bárki is, csak inkább kíváncsi vagyok, hogy ki mit tenne a helyemben.


Ugyanis: tudok nőkkel lenni, sőt, eddig csak nőbe voltam szerelmes, ez nekem is fura, lehet, hogy ésszerű lenne nem ebbe az irányba mozdulni. (amúgy is a legtöbben elítélik a homo dolgokat)


Viszont: az érzelmeknek nem lehet parancsolni, nagyon tud hiányozni, örökké ő jár a fejemben, ha beteljesülne, akkor pont telibe tennék rá vastagon, hogy mennyire felelek meg vagy nem a közfelfogás elvárásainak.


Na így érdekelne a "ki mit tenne".


Köszi előre is :)



2015. márc. 22. 10:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 22. 10:54
 2/12 A kérdező kommentje:
Na viccet félretéve, ha van hasznos mondanivalód 1-es, (és mindenki más) ne tartsd magadban :)
2015. márc. 22. 10:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg valószínű h épp ezzel a homofób viselkedésével palástolja az irányultságát, valószínűleg szégyenli. Ha sikerül is megnyitnod, nagy munka lesz
2015. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azon filóztam, hogy valahogy azt kellene a tudtára hoznom, hogy bennem megbízhat és ha van benn ilyen irányultság és tényleg bejövök neki, akkor ne kerülgessük a forró kását. (Persze nagy munka azért ezt magamban is feldolgozni, mert eltelt iksz sok év enélkül a dolog nélkül)
2015. márc. 22. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hogy egyértelműen is válaszoljak a kérdésedre, meg érne egy próbát. Én is voltam hasonló helyzetben, de nem mertem lépni. Egyrészt magam is szégyelltem, más részt tartottam nagyon mások véleményétől. Rengeteg homofób van a baráti körömben. Máig él bennem a kíváncsiság a nők iránt is. Amúgyis nagyon kritikus vagyok a saját nememmel kapcsolatban, 1000ből talán egy ha igazán bejön kívül-belül. Szóval ha igazán tetszik neked akkor hajrá
2015. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hát közelíteni lehet hozzá, és megfigyelni a reakcióit. Például arra, hogy ha hozzáérsz a vállához vagy ilyen kisebb érintkezések. Viszont abból amit leírtál nehéz lesz megállapítani, hogy ő hogyan érez, ugyanis ahogy említetted ő elég homofóbul viselkedik. Lehet, hogy azért olyan homofób, mert ezzel taszítja el magától a belső valódi érzelmeit, hogy a saját neméhez is vonzódik. (Persze ez csak egy feltételezés, de sok olyan eset van, hogy akinek ilyen hajlamai vannak abban vannak a legerősebb ellenszenvek.)

Próbálj meg olyankor közelíteni, amikor nincs nagyon senki körülöttetek, mivel ha ez a helyzet, mint amit leírtam, akkor ha többen is ott vannak, bizonyítani akarja majd a külvilágnak, hogy ő mennyire "hetero".

2015. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, hogy elhívtam bulizni szórakozóhelyre és eljött velem (előzőleg ő hívott engem)


És már a délutánját is úgy intézte, hogy előbb találkozzunk, tehát együtt mászkáltunk sokat előtte is már. Kajáltunk, üzletekbe mászkáltunk, a kocsijainkkal vacakoltunk, majd irány a buli. Ketten voltunk csak, táncoltunk, hülyültünk.

És én sokszor megérintettem őt. És nem ellenkezett, pedig egyszer a vállát is átfogtam és magamhoz húztam. Óvatosan csak persze. De ekkor sem botránkozott meg.

Nyilván jobban nem közeledtem, pedig nagyon lett volna kedvem.

2015. márc. 22. 11:36
 8/12 gublug ***** válasza:
61%

Kemény dolog az őszinteség, de erényes.


Azért vagy homo vagy biszexuális mert előző életedben - ha elfogadod a reinkarnációt - a másik nemhez tartoztál.

Tehát nő voltál egyik előző életedben és a férfiakat szeretted. Egy erős karmát hoztál át onnan. Tehát most férfi vagy de mégis a férfiak is bejönnek.


Értened kell az okát a problémádnak! Csak úgy tudsz igazán gondolkodni, ha tudod h mi miért van!


A homoság és biszexség gyógyítható - de csak akkor ha akarod. Ha boldog vag homo/bi-ként akkor felesleges erőltetni.

Egyébként tudod, hogy ez nem természetes és nem harmónikus aminek pedig ára van/lesz.


Sok sikert, bármit is választasz.

2015. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó irányba indultál el. Ha tényleg akarod, hogy legyen köztetek valami a barátságon kívül is, akkor ahogy elkezdted, lassan, de határozottan kell vele éreztetned, hogy nem közömbös számodra, és figyelni a jeleket, hogy az egyes "akciódra" mit reagál. Ne a közfelfogás és az elvárások után menj, hanem amit a szíved diktál.
2015. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gublug , te beteg vagy. Az ilyen fanatikus őrülteket el kéne zárni a világtól. Ártasz a környezetednek.


"A homoság és biszexség gyógyítható - de csak akkor ha akarod. Ha boldog vag homo/bi-ként akkor felesleges erőltetni.

Egyébként tudod, hogy ez nem természetes és nem harmónikus aminek pedig ára van/lesz."


Ha jártál volna iskolába és tanultál volna ,akkor tudnád ,hogy mi természetes és mi létezik ,illetve mi nem. Ez nem betegség, ez egy tulajdonság.Ugyanolyan természetes ártalmatlan tulajdonság ,mint egy kék szemű ember. Ha a homoszexualitás nem lenne természetes ,akkor a kék szemű emberek sem lennének azok. Még tudnék millió példát mondani ,ami nem "természetes", mi még is annak tartjuk.


Kedves kérdező!


Én saját tapasztalatból mondom ,hogy pontosan úgy viselkedtem ,mint a te haverod. Nyilván öngyűlölő és nem képes elfogadni magát. Én is nagy homofób voltam ,mert nem akartam elfogadni magam. De ezt köszönheti a családjának ,ismerőseinek (primitív társadalomnak) ,hogy így viselkedik. Valahogy nyílj meg felé ,ártani nem fogsz vele,inkább csak segíteni ,ha tényleg az. Te is fogadd el magad ,ez ellen nem lehet mit tenni. Ez csak egy tulajdonság ,semmi rossz nincs benne. Nem ártasz vele senkinek.

2015. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!