Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerülhetnek a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülhetnek a fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha nem volt pasim,de még nagyon 'közel' sem voltam hozzá,pedig nem vagyok egy otthonülős típus,tegnap is voltam egy házibuliban és beszélgettem pár sráccal (én szóltam hozzá a témához mindig először) beszélgettem velük kb. 5 percet,utána kijelentették,hogy most mennek,és odébb álltak. Az osztálytársaim napi szinten beszólogatnak írónikusan,hogy nézzétek,milyen jól néz ma ki meg hasonló megjegyzéseket tesznek rám,belátom,hogy nem vagyok egy tipikus jó csaj,de azért nem hiszem azt se,hogy olyan katasztrófálisan néznék ki a belsőm sem hinném,hogy annyira taszító lenne,minden témáról szeretek beszélgetni,nem vagyok hisztis,nem kritizálok soha senkit,mi szokott lenni a legtöbbször annak az oka,hogy egy lányt kerül minden fiú?
2015. márc. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Büdös vagy.
2015. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném,mert napi kétszer fürdök és mosok fogat,meg mindig használok dezodort és parfümöt is.
2015. márc. 22. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig egész szimpatikusnak tűnsz :) 20/F
2015. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet magadról és megmondom.

18/f

Van barátnőm és pedofil sem vagyok.

2015. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én dugnálak
2015. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiderítjük az okát! Abszolút szimpatikusnak tűnsz, szóval szívesen beszélgetnék veled és ha ez viszont is így lesz, akkor legrosszabb esetben is lehetünk haverok/barátok. Szerintem érdemes tennünk egy próbát nem veszíthetünk vele semmit! Tehát, amennyiben Te is így gondolod, írnál majd privátban? :)
2015. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!