Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit feljelentek zaklatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit feljelentek zaklatásért mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendőrség, bíróság, ítélet. Ebben a sorrendben.
2015. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többnyire semmit.
2015. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De egyébként olyasmi ez, mintha halálra ítélnéd, már ha "szeretetből/szerelemből/ragaszkodásból" zaklat.
2015. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért csinálja ezt már jó pár éve.Követ folyamatosan,hívogat,alig lépek ki az utcára mintha egy nyomkövető lenne rajtam már ott van. Mondtam ha nem hagy békén feljelentem azt mondta akkor sem szabadulok meg tőle sehogy.. nem tudom már mit tegyek.
2015. márc. 22. 21:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos ez már kicsit durva. Én nem ilyesmire gondoltam. Azt hittem, hogy próbál "visszaszerezni", vagy hasonló. Én még egyszer leülnék vele, és őszintén megmondanám, hogy így már nem tudsz élni, teljesen tönkremegy az életed, és ezzel semmit nem fog elérni, csak azt, hogy feljelented, és akkor biztos elítélik.
2015. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A beteges féltékenységéről meg ne is beszéljünk..
2015. márc. 22. 21:26
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt még ha megőlném is kisértene..mondhatok akármit neki sajnos nem bírom ezt!
2015. márc. 22. 21:27
 8/13 Interferencia ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem sok mindent, amíg "nem folyik vér".
2015. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nő vagy akkor megpróbálhatod megkérdni valami nagyobb termetű hapsi ismerősődet hogy beszélgessen vele egy kicsit el... nem kell durvulni de egy próbát megér. Amúgy elég ijesztő ez így leírva. :s
2015. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként van még egy módszer: engedsz neki. Sok zaklatónál az okozza a zaklatást, hogy ostoba módon a zaklatott személy elzárkózik előle. Egy próbát még a feljelentés előtt megtehetsz: próbálj meg beszélni vele. Nem sokat. Pár szavas mondatokat és hasonló.
2015. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!