Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányoknak/nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányoknak/nőknek tényleg elég ennyi, hogy valakibe beleszeressenek?

Figyelt kérdés

Ugye, a több mint 50%-uk Szürke 50 árnyalata-rajongó, vagy esetleg Felhők fölött 3 méterrel-rajongó, amiből azt sejtem(=szinte biztos vagyok benne), hogy tetszik nekik Mr. Grey vagy Hugo, és szívesen járnának egy olyan férfival, mint ők.

Nos, ebben a két karakterben semmi emberség, semmi humánum nincsen.

Tehát ez azt jelenti, hogy ez az 50+% simán járna egy semmi humánummal nem rendelkező emberrel, csak mert "olyan izmos meg rosszfiú"?

Ha igen, akkor szomorú...

Ha nem, akkor mondjátok meg, hol a hiba a gondolatmenetemben!



2015. márc. 24. 19:10
1 2
 1/12 Chone ***** válasza:
Sehol nincs hiba..
2015. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet meg kéne néznem a szürke 50-et. Mostanában gyakori szereplő a kérdésekben...
2015. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bauxitfőzelék ***** válasza:

Sajnos az az 50 % több és a korosztály is túlnő a lányokén. (Őket tévedés nőknek nevezni.)

Másrészről örülhetsz is neki, mert így könnyen szűrhető, kategorizálható, milyen érettségű és igényekkel rendelkező csajjal van dolgod.

2015. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyetlen hiba van: nem 50+%, hanem 100%.
2015. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, te Utolsó!
2015. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hiba talán annyi, hogy sorolhatod még ide az Alkonyat és társait is, de hál isten én és a baráti köröm is a másik kategóriába tartozik.
2015. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A lányok nem feltétlenül azért szeretik ezeket a könyveket mert az ízlésvilágukat tükrözik. Van aki az OLVASÁS élményét találja meg bennük.
2015. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem iszonyatosan nagy hülyeség, amit írtál.

maximum azért járnánk velük, mert JÓL NÉZNEK KI (illetve szerintem pont nem, de ez most lényegtelen) és nem azért amilyen karaktert alakítanak a filmben...

2015. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Azt írtad nincs bennük semmi emberség, semmi humánum, nos szerintem a lányok többsége azt szereti Hugoban, hogy rossz fiú, de mégis szereti a barátnőjét, sőt a legjobb haverját is, nos akikben nincs semmi emberség semmi humánum azok nem képesek a romantikára, és ez a két kiemelt karakter képes rá, mert a lányok többsége azt szereti Mr. Greyben, hogy bármire képes a lányért, és ez az emberségük, a szerelem az emberségük és ezért imádják a nők őket, mert elhiszik, hogy léteznek ilyen férfiak, azt akarják, hogy ők is ilyen nők legyenek, akik miatt érdemes megváltozni, ők akarnak lenni azok akik megváltoztatnak egy vad motorost, vagy egy lelkileg sérült embert. Ezt szeretik ezekben a filmekben, hogy ideát épít fel a férfiakról, akik megváltoznak értük, akik megvédik őket, sőt még ki is elégítik minden vágyukat. És azzal az állítással szembe mennék, hogy a nők 100%-a oda van értük ez olyan, mintha én mint nő kijelenteném, hogy minden férfi oda van Pamela Andersonért. Akkor ebben az esetben kicsit sem arról beszélhetünk, hogy a férfiak a természetességet szeretik a nőkben. Szerintem nem kellene kategorizálni az embereket, mert mindenkinek más az ízlése, minden nő mást keres egy férfiban, minden férfi mást keress egy nőben.
2015. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul látod a dolgokat. Hache vagyis Hugo szinte a fél filmet végig sírta. Ez is vonzó a csajoknak? Na meg embertelen mi? Szerintem nem látsz tisztán hanem irigy vagy. Egyrészt Mario Casas egy jóképű férfi akinek jól áll a karakter. Ha valaki jól néz ki az jó pont nem de? A másik meg a humor. A csajokat simán lehet fűzni humorral. Már van egy álom pasi alkat és szóba se merült a rossz fiú jellem. Az 50 árnyalatot meg nem láttam, de gondolom a vagyon és az erotika vonza a csajokat. Képzeld el, ha egy daewoo kalos-al kocsikázna és albérletben élne egy tesco-s pulcsiban. Sokan álmodunk drága cuccokról és a vagyonnál nincs érzelem.
2015. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!