Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok/fiuk! Veletek mar volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/fiuk! Veletek mar volt olyan, hogy ossze jottetek egy, az iskolai "rangsorban" feljebb/lejjebb álló személlyel?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogy? (Hogy kezdtetek el beszelgetni?)

Főleg ha 1 evvel idosebb nálatok



2015. márc. 24. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Sopronban ilyen nehéz a párválasztás?
2015. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rangsor meg a fszom... :DDDD
2015. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
asszem tudom ki ez a gyerek, a Szent Orsolya keresztény képzőbe jár és hatodikas
2015. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt. Ő mindig is a ranglétra teteje volt. Diákpolgármester, színjátszós, stb. (Művészetközpontú suliba járok, nálunk a színjátszósok a legmenőbbek) Én inkább átlagosnak sorolnám magam, nem vagyok szürke kisegér, de azért nem is én vagyok a társaság mindenkori központja :) Egyébként osztálytársak vagyunk. Aztán együtt voltunk gólyatáborban gólyacsőszök (így hívjuk azokat a diákokat, akik felügyelik a gólyákat), így lettünk jóba. A többi meg jött magától. :) Már lassan egy éve együtt vagyunk. :) 18/l
2015. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as

Nem vagyok orsolyas :D :D

2015. márc. 25. 05:36
 6/8 anonim ***** válasza:

En gimiben az altalad smlitett "rangletra" tetejen voltam: diak tanacs elnokseg, ujsag/radio vezetoszerkesztoje, szinjatszo csoport vezeto tagja, jo tanulmanyi eredmeny (pedig alig tanultam, csak oran ramgaragdt), stb. De sosem ereztem, hogy barkivel is joban kellene lennem mert "nepszeru" vagy kerulni mert nem az. Engem nem nagyon erdekelt. Mai napig rengeteg irigyem van sajnos, pedig nem teszek az emberek kozott kulonbseget, csak azt nezem milyen ember es mit tesz lebaz asztalra, mad nem szamit. Rengeteg munka van abban, hogy vezeto egyeniseg az ember es jeleskedik tobb teruleten is, de nekem megerte/megeri.

Tehat osszegezve nekem sosem azbszamitott, hogy ki milyen nepszeru, de nyilvan olyan lanyt szeretnek, aki hasonloan sokretu, nem buta es muvelt is.

2015. márc. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 noname152678 válasza:
Akkor melyik suliba jarsz? :D en is Sopronba tanulok
2015. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gondolom sziges. Ha gondolod írd le melyik osztályba jár. Hátha tudok segíteni..
2015. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!