Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elbasztam?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. Azért csak barát, mert prostituált. A lényeg, hogy tegnap a belváros egyik boltjában valami eszméletlen leárazásban volt a nutella, szóval vettem egyet, mert tudom, hogy imádja. Tegnap kicsit kiakadt, és mikor a mondókában annál a résznél tartott, hogy nem figyelek oda rá, eszembe jutott h vettem és odaadtam neki, utána viszont megkértem, hogy menjen most el, mert nem érzem magam jól (megfáztam). Utólag tekintve ennek azért lehetett hatása, bár szándék nem volt benne. De azóta másképp viszonyul hozzám, pedig évek óta találkozunk napi szinten. Kicsit félek, hogy belém szeretett, mert nem így szokott beszélni, ahogy tegnap a telefonban hallottam. Próbálok olyanokat mondani, tenni h kiábránduljon belőlem, bár sok megnyilvánulásomat ezek közül már jól ismerheti, mert sok időt töltünk együtt évek óta. A helyzetet csak súlyosbítja, hogy a lány, akinél most dolgozik nagyon kíván, és barátnőmnek is szokta mondani, mennyire jó pasi vagyok, stb..

Remélem, h nem szeret belém mert nagyon szeretem mint barátot, embert de mint nőre nem tudok rá tisztelettel tekinteni, és szerintem tönkremenne a kapcsolatom vele. Objektíve tudtok valami nézőpontot adni, hogy álljak a dologhoz és mit tehetek, h nehogy fölé nőjenek az érzései? Előre is köszönöm!


2015. márc. 25. 15:56
 1/4 aladar12 ***** válasza:
94%
a kérdésem, hogy hol találtál olcsó nutellát?
2015. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kis szünetet tarts, ne találkozzatok sok ideig, foglald el magad hogy kevesebbet lehess vele, és akkor csihadnak az érzései
2015. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval te csak azért vettél neki valamo6 , mert leárazásban volt? Ha valóban a barátod lenne , vettél volna neki leárazás nélkül is. :D


De a viccet félretéve, te nem nagyon tudod elérni, hogy kiábránduljon belőled. Könnyebb lenne úgy , hogyha nem ismertétek volna ilyen régóta egymást , de így semmi esélyed nincs erre. De! Moután a barátod, szerintem nyugod6an megbeszélheted vele ezeket a dolgokat, elvégre felnőtt emberek vagytok. Sok sikert!

2015. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem van barátnőd. Viselkedj vele úgy, mint eddig. Ha meg közeledni szeretne, mondd hogy van barátnőd. Te szimplán csak kedves vagy, mert szereted, mint embert, nem kell össze keverni a dolgokat.

Elhiszem, hogy kellemetlen lehet, meg nehéz. De egy olyan ember, akihez csak a szex miatt nyúlnak hozzá, csak a szex miatt kedvesek vele, annak kicsit nehezebb megtanulnia a baráti szeretetet és hogy az meddig terjedhet ki.

Tesóm is ilyen. Igaz ő nem prosti, csak túl szép, és nem találkozott még olyannal, akinek nem jön be, csak barátkozni akar. Sokszor félre értette az ilyesmit eleinte.

2015. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!