Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok az új csajra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok az új csajra mit tegyek?

Figyelt kérdés

A gyakszi helyemen egy pasival tök jól megvoltunk. Elbeszélgettünk éss hülyéskedtünk jól eltelt a nap. 2 hete jött vmi új csaj azóta le vagyok szarva. Egész idő alatt hozzám se szól meg ha segítséget kérek mintha meg se hallaná.

Egyrészt feltekeny vagyok mert nem foglalkozik velem pedig nekem bejön másrészt viszont az is szarul esik és dühít hogy ha szükségem van segítségre leszar. Tanulóként nem tudok én se mindent és nagyon idegesítő hogy nem segít mikor kéne. Máskor végig mellettem volt mikor nem volt úgy szükség rá.


2015. márc. 25. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért
2015. márc. 25. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
tanács: szerezz igazi barátokat, ne csak online emberektől függj.
2015. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: What?
2015. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) attól hogy megkérdeztem ti mit gondoltok nem jelenti azt hogy nincsenek barátaim.
2015. márc. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!