Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti észrevettétek, hogy mostanában az a divat a férfiaknál, hogy megnövesztik a szakállukat? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem nyeri el a tetszésem, nincs jobb, mint egy frissen borotvált illatos babapopsit csókolgatni. Már kiskoromban is elutasítottam nagyapám pusziját, ha borostás, vagy szakállas volt, hogy "Nyem tyatya, fúj, szújsz". Ez úgy látszik mai napig nem múlt el, mert számomra eddig egy férfi sem volt vonzó, aki szakállas volt, de mikor hosszú idő után megbororválkoznak, le szokott esni az állam, hogy milyen helyes arc lapulhat egy ronda szőrkupac mögött.
2015. márc. 25. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb férfi tetszik bajusszal, szakállal. Sokkal férfiasabban néznek ki.


Persze nem áll mindenkinek jól... de eddig inkább dobbot a kinézeten, mint ennek ellenkezője.

2015. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak hogy többnek nézzük ki mint 18. :D
2015. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Divat ez is, mint a szőrös puncogó.
2015. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én tényleg a babarcú, kisfiúsabb fiúkra bukok, akiknek vegyesen vannak nőies és férfias vonásai. Érdekes, minden máshol szeretem a szőrtengert, kivéve az arcon. A volt páromat is kértem, hogy sehol se szőrtelenítsen, csak az arcán. Komplikált vagyok. :D
2015. márc. 25. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van, jó ideje már nem borotváltam le. Sosem gondoltam volna, hogy ez kell ahhoz, hogy megbarátkozzak a kinézetemmel. Kifejezetten tetszik magamon, férfiasít az tény! :)


22/F

2015. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellentéted vagyok, a hideg kiráz a kis babapofitól ellenben iszonyatosan bejön a szakáll :D Nyilván nem mindenkinek áll jól, de én meg pont azon szoktam meglepődni, hogy egy alapból helyeske, de valahogy olyan kis semmilyen fiúcskán mennyit tud dobni egy kis arcszőrzet. Tényleg mintha férfit csinálna a kisfiúból, valahogy karakteresebb lesz tőle az arc. Meg persze fontos, hogy ápolt legyen, a volt barátom pl hajmosásnál a szakállát is megmosta rendesen samponnal, hogy tiszta legyen, ne az az összekuszálódott, piszkos szőrtömeg.
2015. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6: "volt barátom pl hajmosásnál a szakállát is megmosta rendesen samponnal, hogy tiszta legyen, ne az az összekuszálódott, piszkos szőrtömeg."


Én meg már azt hittem, hogy nekem van ilyen fura szokásom. :)

2015. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem durván másfél-két éve erősödött meg annyira az arcszőröm, hogy már távolabbról is látszik, hogy valami fedi a képemet. Kb. kétcentis szőrhossznál már le szoktam gyalulni hajnyíróval, mert kellemetlenül viszket. Szerintem nem néz ki rajtam rosszul, leborotválni sem akarom teljesen, mert akkor meg kipattog a nyakam, azt meg utálom. Szóval géppel végigtolom, és így is max. borostás leszek, nem babapopsi.
2015. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!