Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a srác helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a srác helyében?

Figyelt kérdés

Egy srácnak tetszik egy csaj, folyton figyeli, de a csaj nem foglalkozik vele(nem azért mert egy beképzelt k.rva, hanem azért mert csalódott és nem hiszi hogy valami is összejön neki az életben).Majd mikor a srác már nemigazán foglalkozik a lánnyal, akkor a lány kezd el foglalkozni a sráccal.Hogyan reagálnátok a srác helyében?(Remélem érthetően tudtam megfogalmazni:))

L18


2010. febr. 17. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én megint elkezdeném figyelni,de lehet,hogy csak azt gondolnám,hogy a csaj szivat,vagy azért néz,mert néztem. Valami konkrétabb jelet várnék.
2010. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam, hogy a lányok szeretik kivárni, hogy 1 srác meddig próbál tenni valamit értük, szeretik elérhetetlennek, becsesnek mutatni magukat, amivel nincs is baj :)

Ha 1 lány, aki tetszik, utána ő érdeklődne irántam, szerintem simán belemennék :)

Pont azért, amit fentebb említettem.

2010. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mostmár elkezdenék neki udvarolni nem csak nézném.

Remélem összejön sok szerencsét!

2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisipoke ***** válasza:
Nem ismerjük véletlenül egymást? Csak mert a történetbe pont beleillő fiú vagyok. :D Még a korod is stimmel. :D
2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát az vicces lenne ha te lennél.:D

2010. febr. 17. 15:09
 6/10 Krisipoke ***** válasza:

Na mindegy, hátha tényleg én vagyok. :D

Mert akkor igazából rengeteget gondolok rád, csak pont azért foglalkozok veled kevésbé, hogy keresd a társaságomat. :D


Amúgy úgy reagálnék, hogy iszonyatosan boldog lennék. :)

2010. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2010. febr. 17. 15:25
 8/10 Krisipoke ***** válasza:
17, de biztos, hogy nem te vagy az, mert ő még nem érhetett haza ilyenkor. :)
2010. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nem te vagy az:S, az a srác most lesz holnap 19
2010. febr. 17. 15:29
 10/10 Krisipoke ***** válasza:
Gondoltam. :D Mondjuk én is... 19 nap múlva leszek 18 :D
2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!