Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire központi kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire központi kérdés számodra egy csaj mellmérete, formája? (Ha csak a külsőt veszed figyelembe. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van annál fontosabb kérdés.
2010. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekel, ha más dolgokban tetszik.
2010. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel első ránézésre többnyire nem megállapítható a valóság (push-up és társaik) így nemigazán érdemes foglalkozni vele.
2010. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, nem szeretem a kis mellet.
2010. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
he he, most itt jöttök jopofizni, aztan meg le se sz.rtok 1 csajt, akinek nincs műkörme, meg a fagypontokban nem hord miniszoknyat.
2010. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15:34 erről pofáztam én is nem rég, hogy midnenki álszent. Mondjuk túlzást írtál, de a lényeg a lényeg.
2010. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
de sztem vannak még normalis pasik. vagy nem?
2010. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de sztem ez nem nemnormális- normális férfi kérdés, hanem ízlés dolga, mint ahogy van aki nem szereti a csontsovány/vagy telt nőket, a szőkéket,vöröseket,stb.. lehet hogy a férfi mindig a nagy mellűeket bámulta meg,de aztán mégis találkozik egy álomszép nővel kis mellekkel,akivel aztán mégis tökéletesen boldog lesz. erre nem egy példát láttam már. sztem lényegesen jobban akadnak a nagymellűekre a férfiak elsősorban, de partnerként lehet vonzóbbnak találnak maguk mellé egy más testalkatú nőt.befolyásolja a dolgokat kb minden más, igényesség,mosoly,stb. bocsi ha off volt,mert lány vagyok,de gondoltam leírom.
2010. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyéjszakás kalandnál fontos, kapcsolatnál nem
2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és először a seggét nézem meg :D, csak aztán a mellét, de amugy nembaj ha kicsi
2010. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!