Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal lányok/nôk nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok/nôk nagy része miért nem olyan kapcsolatot akar a párjával, ahol egyenrangúak, vagy legalább közel azok?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy a legtöbben azt szeretik, ha a férfi nagyon durván ledominálja ôket. Ezt igazolja A szürke 50 árnyalata sikere is a fiatal lányok körében.

Miért szeretik ezt? Miért nem akarnak egyenrangúak lenni a kapcsolatban? Nem taetják magukat elég jónak ehhez, vagy mi?



2015. márc. 26. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy légy önmagad
2015. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert így könnyebb.
2015. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem!

Ha valakit ez húz fel, az nem személyiségfüggő.

Az erotikus vágyakat nem az határozza meg, hogy veleki mennyire tartja magát "jónak".

2015. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Az nem is gond, ha szexben szeretnek alárendeltek lenni, ha ez izgatja ôket. De a szexen kívül is sokan szeretnek azok lenni. Tehát a kérdés: A szexen kívül miért?
2015. márc. 26. 14:28
 5/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Egy normalis kapcsolatban mindig a ferfi a dominans,persze nem mindenre ertem,es a nok szo szerint elvarjak hogy a ferfi ferfi legyen.En is azt a nezetet osztom akiro"l Te irsz,de a no" ferfit akar.Vannak olyan lanyok akik boldogok az 50/50%-al,mert szeretik a ferjuket,es meg tudjak ezt valositani.
2015. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexen kívül van férfi is, aki szeret hátraülni és hagyni, hogy irányítsák. Ez csak preferencia kérdése. A genetika és a nemi szerepek miatt ez nyilván nőkre jellemzőbb.
2015. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem eddig csupa olyan nőkkel volt dolgom, akik túlzás nélkül el akartak nyomni, csak már ez ismerkedésnél kibukott, úgyhogy nem lett végül egyikből se semmi, mert nem a nő csicskája, hanem a párja akarok lenni.
2015. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!