Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányt, (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányt, (vagy ti ilyenek vagytok? ) akinek nem a tipikus rosszfiú kell, hanem egy okos, értelmes intellektuális, intelligem fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Az okos, intelligens (stb.) férfi alatt nem a jófiút értem, aki mindent megtesz, amit kér a lány, hanem aki egyenrangú partnereként bánik vele.

A rosszfiú alatt pedig a Szürkébôl a férfit, vagy mondjuk a Felhôk fölött 3 méterrel hímnemû fôszereplôjét értem.



2015. márc. 26. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan lányt.
2015. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen lányt, és én magam is ilyen vagyok. Bár egyik általad említett filmet se láttam, így a "rosszfiú" kategória számomra homályos.

Ja, és foglalt vagyok:)

2015. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hidd el nagyon ritka az a tipus.
2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyennek tartom magam. 19/L
2015. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy okos, értelmes, intellektuális, intelligens, számomra VONZÓ fiú/férfi kell. Ha nem vonz (értsd: nem tudnám elképzelni magam vele az ágyban) sajnos lehet bármennyire tüneményes a személyisége, nem fog menni.
2015. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még értelmes fiúval nem találkoztam akárhol kerestem nem léteznek!
2015. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!