Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok, ha szavakban, tettekben kifejezi az ember a szeretetét, szerelmét?

Figyelt kérdés
Viszolyognak tőle. Nem azt mondom, hogy átmegy nyáladzásba, de mégsem a primitív "naon cerizlek! k*rvára kellesz, höhöhö! non teccel kiccsim!!" stílusra gondolok, hanem néha hosszan leírom, elmondom, történetbe foglalom, vagy akár költői képekkel is élek, stb.
2010. febr. 17. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem szeretik. sőt. én néha még hiányolom is. ha szeretsz valakit, akkor azt mutasd ki. leginkább tettekkel, de néha (inkább többször is) nem árt a szóbeli megerősítés :)18/L
2010. febr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Észrevettem nőként,hogy a mai lányok többsége tényleg viszolyog az udvarlástól,és falnak megy tőle.Nekik az kell,aki rögtön gerincre vágja őket.Nem tudom,ez miért van,talán ők is kezdenek elférfiasodni.Tisztelet a kivételnek!
2010. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én például szeretem nagyon.
2010. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk pont az a baj párommal, hog ő nem tudja annyira kifejezni az érzéseit, főleg szóban, bókokban nem.

szóval szerintem rossz lányokat ismersz ha ez a véleményed =)

2010. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Nekem udvarolt a barátom, ha nem tette volna, nem jöttünk volna össze. Addigra már csalódtam annyit, hogy megfogadtam, csak akkor engedek valakit közel magamhoz, ha kimutatja, hogy tényleg fontos vagyok számára. A mai napig kapok tőle szerelmes sms-eket az éjjel közepén, írt már levelet, amit a szobámban hagyott arról, hogy mennyire szeret. Viszont én is írtam már neki verset arról, hogy mit szeretek benne. Szerintem nem lehet azt mondani, hogy a lányok nem szeretik, ha kifejezd a szereteted, szerelmed. Legalábbis az én barátnőim szeretik.
2010. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam általában ezzel jönnek "EZ SOK!!".
2010. febr. 17. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt a fiatal korosztályra érted.Legalábbis én itt tapasztalom...

Tudod,manapság mindent hamarabb csinálnak,mint régen.Sokan már 13-14évesen elvesztik szüzességüket,de azt még nem tudják,mi a szerelem.Nem tudják értékelni a romantikát,a szerelmet.Azt hiszik szerelmesek,de nem azok,főleg,hogy a legtöbb ilyen kapcsolat rövidtávú...

De kivétel erősíti a szabályt.Itt vagyok én is,kamasz vagyok.De azért nem kapkodom el a dolgokat:) És nagyon örülnék neki,ha udvarolnának nekem...De esélyem sincs rá,mert nem vagyok "vagány"...Tudod,ez egy ördögi körforgás:(

15/L

2010. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igenis szeretik!! De télleg nem kell túlzásokba esni bár csajtól függ h mennyit "bír". Igenis idegesítő ha jársz vkivel h nem mondja h szeret. Ez 1 csajnak szükséglet szerintem. Remélem segítettem! :D 15/L
2010. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!