Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet már komoly egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet már komoly egy 22 éves csaj? Érdemes arra gondolni h már benne van abba a korba h komoly legyen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő. Ismerek olyat, aki 21 éves korában már teljesen komoly volt és megházasodott, de ismerek olyat is, aki már 25, és még mindig tinédzserek módjára minden éjszakáját bulizással és piálással tölti. Ez utóbbi elég szomorú szerintem.
2008. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és úgy alapba?általában egy ilyen korú csajra mi mondható el
2008. aug. 26. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

mi nem volt érthető azon, hogy "egyénfüggő"?


van 1 csaj, akit ismersz. ha mst mi itt azt mondjuk, hogy a 22 éves csajok 65%-a már komoly kapcsolatot szeretne, a maradék 35% meg bulizni, akkor ezáltal te meg fogod tudni mondani, hogy a te ismerősöd melyik csoportba tartozik?

2008. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és imádok bulizni és valószínűleg minden hétvégén buliznék, viszont 20 évesen szültem, így ezt nem tehetem meg. Viszont mielőtt gyerekem lett, már előtte is mindig hűséges voltam, és nem kerestem a futó kalandokat, sőt, én már 18 évesen is férhez mentem volna simán. Komolynak nem tartom magam egyáltalán, mert vidám vagyok és elég laza is, de vannak dolgok, amikben nem ismerek tréfát.

Ez én vagyok, más meg más. Nem tudom mások viselkedését - LÁTATLANBAN - megítélni.

2008. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél változó.Én is komoly vagyok pedig még csak 17 éves vagyok.1 éve van barátom.Nem járok el bullizni,nem mászkálok éjszaka a városban,nem iszok soha nem voltam részeg és rendszeresen sportolok

A barátaimnak mindig az a bajuk hogy tul komoly vagyok.De nem thetek róla én ilyen vagyok :)

2008. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, 2 éve van barátom,mostanában nem bulizok túl gyakran , nem rúgok be minden bulin, komoylan lehet velem beszélgetni,sokat tanulok,komoly témákhoz is hozzá tudok szólni, nem szoktam babázni :D viszont: néha tudok nagyon gyerekes is lenni, nem tudnék még gyereket szülni, sőt sokszor úgy érzem, még felnőni sem szeretnék, nem vagyok túl önálló és bizony előfordul hogy egy egy buliban eléggé berúgok... Akkor most komoly vagyok vagy nem? Egyrészt nem lehet valakire egyértelműen azt mondani,hogy komoly vagy sem, ahogy rám sem, és tényleg nem lehet korosztályokra lebontva általánosítani.
2008. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!