Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megoldás az, ha úgy próbálsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás az, ha úgy próbálsz elfelejteni valakit, hogy úgy alakítod a dolgokat, hogy még véletlenül se találkozzatok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy két ember se veled-se nélküled kapcsolatban van. Az egyik szereti a másikat, és a másik is őt( voltak csókok, ölelés, beszélgetések), de nem akar kapcsolatot pl., de ettől függetlenül még fontos számára.Rólam van szó egyébként. Letiltani nem akarom, mert úgysem ír/válaszol, viszont így meg mindig azt nézem, mit csinál, vagy várom, hogy keressen. Hogy szabaduljak meg tőle, ha egyszerűen nem bírom elfogadni, hogy ennyi volt? :(
2015. márc. 27. 18:18
 1/2 anonim válasza:

Nehéz elfelejteni. De nem szabad elmenülni a problémák elől.

Nem tudod vaoahogy megbeszélni vele?

2015. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég. ugyan ebben a helyzetben vagyok,teljesen átérzem a helyzeted.

már sokadik alkalommal álltam annak,hogy majd elfelejtem,nem kesergek rajta, de mit ad Isten..összefutottam vele,hiába alakítottam úgy a dolgokat,hogy ne történjen meg.

Elfelejteni azt akit szeretünk, nem lehet..szerintem .Elengedni lehet...ami meg baromi nehéz.

Kitartást !

2015. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!