Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek 12/l és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek 12/l és ne gyertek azzal hogy nekem még tanulnom kell attól hogy nem vagyok még "nagy" lehetnek érzéseim. Na mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na az van hogy tavaly egy új iskolába kerültem és egy fiú mellé ültettek és neki szerintem be jöttem de nem biztos. ( probalt viccelodni meg ilyesmi ) de akkor még nem tetszett. Most elkezdett tetszeni de neki egy másik lány tetszi... de mi néha beszélgetünk és sokat viccelődik most is. Mit tegyek mert nagyon tetszik.... es nem vagyok csunya lány.. lehet hogy hülye kérdés bocsi
2015. márc. 27. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tetszik, mert neki már más kell.

Ez kb. olyan mint mikor nem kell a játékod, de amint az öcséd játszik vele, máris az a legjobb játék a világon.

2015. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barátkozz vele! Próbáld meg jobban megismerni, és megismertetni magad, nem kell rögtön a nyakába ugrani! :)
2015. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!