Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csók mitől rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók mitől rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy talán ha fél éve csókolóztam először, de azóta is van egy "barátom", akivel rendszeresen csókolózom.

Szóval, még életemben senki se mondta, jól csókolok-e, vagy rosszul, hogy kell, stb., és én ennek megfelelően abban a tudatban éltem, hogy még így is jól csinálom, ugyanis még senki se panaszkodott.

Pont Valentin nap előtt, szombat este közölte ugyan is ez a barátom, csak úgy vicces hangulatban, hogy mikor először csókolt meg, olyan fura voltam. Túl gyors neki, mintha irányítani akartam volna. Pedig nem akartam semmit, csak, hogy élvezzük.

Engem ez nagyon bántott, hogy közben ki is derült, nem vagyok túl tehetséges a csók erén, és szar az egész... persze ezt nem bunkómód közölte, de még is célzott rá. Semmi konkrét ok, sose nyálas, semmi, egyszerűen csak rosszul csinálom.

A kérdésem tehát az, hogy egy csók mitől lehet élvezhetetlen, rossz? És ezen tehetségtelenségemen ugye tudok még javítani...?


Elnézést, csak nekem ez elég sokat számít, örömet akarok okozni. ^^ L.


2010. febr. 17. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Finoman, aprankent csinald eloszor a szajat aztan a nyelvet, es kapd be neki, majd o is a tiedet, az nagyon jo :) majd belejossz!
2010. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha arra panaszkodik hogy gyors, akkor valszeg azért csókolsz szerinte rosszul, nem? lassíts a tempón
2010. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szépen lassan és gyakorolni,gyakorolni :D
2010. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. köszönöm =)

2. Igen, ez mondjuk több, mint valószínű...

Köszönöm a válaszokat ^^

2010. febr. 17. 18:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát az a baj hogy egy csók sztem csak akkor lehet rossz, ha nincs mögötte érzelem, vagy legalább elég gyenge. különben szzarni bele milyen, igyis ugyis fantasztikus...
2010. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyél előtte füstölt sprotnit romadur sajttal!
2010. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engen nemhiszem, hogy érdekelne, hogy egy lány, hogy csókol meg nekem az a lényeg, hogy neki jó legyen. Ezért van az, hogy engem az sem érdekel, hogy valaki büdös engem az érdekel, hogy én ne legyek az mert az másoknak rossz.
2010. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"egy csók sztem csak akkor lehet rossz, ha nincs mögötte érzelem" <-- igen, ettől félek... Én nagyon szeretem őt, meghalnék érte, de... (Még?) nem járunk, egyszerűen csak "elvagyunk" egymással, de tartok tőle, hogy neki ez csak játék...


Utolsó: kössz a tippet, legközelebb majd betartom XD

2010. febr. 17. 19:36
 9/11 A kérdező kommentje:

Akarom mondani, utolsó előtti*, bocsánat. :)

Neked meg igazad van, köszönöm a válaszod. ^^

2010. febr. 17. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ez akkora hülyeség, hogy valaki rosszul csókol, hogy az valami hihetetlen. Olyan nincs, hogy valaki rosszul csókol. Az tény, hogy mindenki másképp, vagy legalábbis nem pont ugyanúgy. Ha pedig a barátoddal fél éve ugyanúgy csókolózol akkor már mondhatta volna előbb is, hogy esetleg nem tetszik neki és nem pont most, főleg nem Valentin-nap előtt, illetve ha jól értelmeztem akkor nem is mondta ki konkrétan hanem következtetett rá. Egyébként nem kell elhinned, hogy rosszul csókolsz. Senki nem csókol rosszul.
2010. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!