Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fiuk komolyan meg vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiuk komolyan meg vagytok gyozodve rola, hogy mindenben mindig a lanyok a hibasak?

Figyelt kérdés
Ma tobb olyan kerdest olvastam amiben a magukat csunyanak mondo fiuk rinyaltak, hogy milyen csunyan bannak veluk a lanyok es, hogy milyen gonoszak vagyunk. Kedves magukat csunyanak mondo fiuk ha ilyen pontosan letudjatok irni a problematokat akkor mert nem tudjatok elmondani nekunk, hogy mi a megoldas mit tegyunk, hogy ne tartsatok minket ilyen gonosz szerzeteknek?
2015. márc. 28. 15:29
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
87%
Gyakorin síró "férfiak" alapján nem nagyon kéne általánosítani.
2015. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kinek nem inge ... az ne vegye magára.
2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát. Volt itt valaki aki azt mondta, hogy a lányok a csúnya fiúkat kerülik, de a fiúk a csúnya lányokkal ugyanúgy beszélgetnek. Ezzel viszont egyet kell értenem.
2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
En sose mondtam hibasnak a lanyokat en vagyok a hibas hogy iskolaban is pl mindig engem csesztettek azota se mentem oda egy lanyhoz se ...:( Nem volt meg baratnom stb stb..
2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez mind provokáció, figyelemfelhívás. Megsajnálják őket mint a bőrig ázott kiskutyákat és meleg plédbe(figyelem, törődés) csavargatják őket. Aztán legvégül ezek a "csúnya" fiúk harapnak egy nagyot a gondoskodó kézbe, és rohannak a szép elérhetetlen lányok után, ennyi röviden.
2015. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
1: Pont az itt siránkozó férfiak általánosítanak... Általános tévhitek hogy mi kell a nőnek: -Bunkó tirpákok -Pénzesek -Jó képűek(Brad Pitt stb...) - Szálkás izomgyerekek stbstb... Köszönöm kérdező a kérdést én is felakartam tenni. Hozzátenném aki 200-300 próbálkozásból nem volt képes kihozni egy kapcsolatot, azzal óriási problémák vannak. (Ráadásnak a legtöbb, csak felszínes hülye gyerek.) 22/F
2015. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagy pacsi az #1-esnek! Saját tapasztalat alapján a szóban forgó férfitársainktól hamarosan úgyis lepontozást kapunk.


#3, nem tudom, nálatok hogy van, én ezt nem tapasztalom. A saját környezetemben a vonzó nők sokkal több figyelemben és kedvességben részesülnek a férfiak részéről, mint a kevésbé vonzó nők.

2015. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nem lehet mit tenni, az egyik ok az, hogy a lányoknak ösztönösen fontos az esztétikum, szerintem még félnek is attól, aki nem szép, irtóznak, iszonyodnak, undorodnak attól, aki nem jóképű. Én a szitakötőtől irtózom, pedig az se csinál soha semmi rosszat.


A másik az általános tiszteletlenség, olyanok az emberek (nem mind), hogy akitől nem akarok semmit, és nem is kell félnem tőle, azzal bármit megtehetek, és ez nem csak a szép lányok irányából megy a csúnya fiúk felé, hanem főnök-beosztott, vevő-eladó, tanár-diák, szegényebb, butább osztálytárs, stb.


A kettő ez esetben összeadódik.

2015. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hatos koszonom a valaszodat en is igy gondolom.Nekem itt gyakorin azokkal van bajom akik allandoan sirankoznak, hogy a kulsejuk miatt nincs parjuk. Mert nem ezen mulik. Nezzetek csak korul. Gyonyoru lanyok jarnak kevesbe jo kulseju fiukkal es forditva. Van egy baratnom aki gyonyoru es egy olyan fiuval van egyutt aki kevesbe jo kulseju de annyira jo fej es kedves es imadjak egymast hosszu ideje egyutt vannak. Nem a kulson mulik a boldogsag.
2015. márc. 28. 15:48
 10/17 anonim válasza:
Én vagyok a hibas,hogy nem helyes fiunak szulettem.
2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!