Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 17 éves lány vagyok, a srác, akivel ismerkedem, pedig 21. Sokszor hallottam, hogy az idősebb fiúk szeretnek szórakozni a fiatalabb lányokkal. De ő komolynak tűnik, egy több éves kapcsolaton van túl, tuti nem szűz. Én az vagyok, és tudja, hogy nem vagyok mindenre kapható. Így működhet?
2015. márc. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok
2015. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha úgyérzed h tényleg komoly és nem ver át?!.. akkor uccu neki.. a korkülönbség egyáltalán nem nagy.
2015. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem sok a volt pasim 32 éves volt :) 16 l
2015. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi volt. :) Nem jelent gondot.

Bár,én 16 voltam,amikor összejöttünk. Ő meg akkor 20 éves volt.


A legjobb barátom volt évekig. Nem volt kérdés,hogy megbízom-e benne. :)

Én is szűz voltam.


Igen, működhet. :)

2015. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Mindig is az idősebb fiúk érdekeltek, de eddig 19 volt a maximum, akivel ismerkedtem :)
2015. márc. 29. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:

még ha idősebb lenne a srác, az se lenne gond, ha megértitek egymást :D


lehet hogy van aki szórakozik, de nem mindenki, ezt neked kell érezned :D

2015. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem sok. Korban pont illik Hozzád. Állítólag mindig jó, ha a fiú idősebb a lánytól 3-4 évvel, de ez később változni fog.
2015. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!