Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy alapból hasonlítunk egymásra a barátommal, de én még jobban akarok (külsőre)?

Figyelt kérdés
Pl. neki göndör, sötét haja van, és már egy ideje én is göndörítem a hajam, meg sötétebbre festem (alapból vörösesbarna, hullámos hajam van). Vagy mondjuk ő vesz egy szürke szövetkabátot, akkor én is hasonlót veszek, csak nőiben. Miért akarok ennyire hasonlítani rá? Nőies vagyok egyébként, nem pasiruhákat hordok, félreértés ne essék, csak egyszerűen én sem értem miért van ez.
2015. márc. 29. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az össze tartozást szimbolizálja. Szeretnéd, ha ezt más is látná.

Néha mi is szoktunk össze öltözni a párommal, de nem visszük ennyire túlzásba. Mondjuk mi nem is hasonlítunk külsőre.

Azért vigyázz ezzel, nehogy tesóknak nézzenek benneteket.

2015. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bajusza vagy szakálla nincs?
2015. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Haha, nincs. :D Néha borostás.
2015. márc. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!