Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád számodra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád számodra milyen az álomnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan is definiáljátok az ideális nőt, mint külsőleg és belsőleg

a külsőhöz írhattok pontos adatokat is, ha úgy jobb

illetve belsőleg milyen lenne a tökéletes nő, úgy az életben mint a szerelemben

baj, ha fura,- gondolok itt kinézetre, gondolkodásra, ha nem a véleményektől függ

és mi van, ha kicsit izmosabb, de nem a fitnesz lady stílus

illetve szeretitek, ha végtelenül romantikus és többre tart egy holdfényes sétát mint egy szexet,- legyen az akár vad


Na jó itt már magamhoz kalandoztam, de mégis

külső:

belső:

ha lenne egy géped, ahol kreálhatsz egy álomnőt

Válaszodat köszönöm, 19 vagyok, félreértés ne essék :)



2015. márc. 29. 19:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyen alakra, világosabb bőrrel:

[link]

ilyen arcra:

2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
külsőre pont így: [link]
2015. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha mindenre ki akarok térni:

Belső: Kedves, kicsit csendes, humoros, jószívű, értelmes (elég ha nem köt bele az élő fába is, és nem akad ki azon, ha nem veszem észre, hogy új körme van)

Külső: Arányos testalkat a magasságához mérten, ami 165-180 cm körül, vörös haj, nagyon világos bőr, és kék vagy zöld szem.


Ha csak a lényegre figyelek:

Belső: Ne éljen vissza a szeretetemmel.

2015. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Interferencia ***** válasza:
100%
Kb. egy A/4-es oldalt tele tudnék írni ezzel... De röviden annyi, hogy hasonló gondolkodása legyen, mint nekem, kinézetre pedig jöjjön be. Lehet vékony, telt, kis/nagymellű, bármilyen hajszínű, stb., ha meg tud fogni valamivel.
2015. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 To7ka ***** válasza:

Adatokat gyűjtesz, hogy a pasik nagy része milyen lányokat szeret?:)

Talán a konkrét kérdéseidre könnyebb válaszolni. Mit jelent a fura? Külsőre én tipikusan a különleges lányokat szeretem, nem használnám rá a fura szót, inkább az egyedit. Soha nem érdekelt egy tucat lány se, hosszabb kapcsolatra nem egy talpig smink műlányt keresnék, legyen bármilyen szép..:) Plusz továbbra is tucat. Millió egy képet lehet találni, van a szőke-tucat, és a fekete tucat. Szinte ugyanúgy sminkelik magukat, megtanulták hogy kell mosolyogni, merre döntsék a fejüket, ilyen magazinok után gyártott példányai.:/ Az semmiképp se jó.

És alacsony! Az alacsony lányok roppant aranyosak.

Mit jelent a kicsit izmos, de nem fitness lady? Az a súlyemelő lány, nem? Az kissé túl férfias. A fitness félelmetes alakot ad egy lánynak, de nem tartom szépnek, ha izomra épít és nagy súlyokat emelget.


Inkább legyen kiegyensúlyozott. Akar a fene mindig sétálni este, de a holdfényes szex az akár vad séta után, jöhet! Nem egészséges, ha egy kapcsolatban nincs testi vonzalom. Nem a szex a lényeg, teljesen nyugodtan lehet szinte kivétel nélküli szeretkezés, de hogy szándékosan rendre kihagyja a lány, mert nem olyan beállítottságú hogy havonta 1-nél többször igénye legyen rá, az nem nyerő.


Belsőleg egész egyszerűen van egy alapvető intelligens, értelmes stílus, amibe már csak egy kis x-vegyszer kell és puff, megszületettek a tökéletes nagylányok. De tényleg, alapvetően legyen az az értelmes lány, akit úgy mindenki tud pontosan, hogy milyen, és eltudja képzelni, ahogy egy hisztiset, affektálót, tiniribit, antiszexuálisat, vásárlás mániásat, stb. Nehéz lenne részletezni, mindenkiben más fogna meg.:)

Remélem valamennyit statisztikailag segítettem!:D

2015. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Érdekes :-) kösz a válaszokat

Kb én is oldalakat tudnék írni a best pasiról

2015. márc. 29. 19:49
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem volt "pár" nőm... Volt köztük bombább és kevésbé "sexylady"... De sosem ez dominált, mindig az számított mennyire tudott megfogni. Magamról nem tudom mennyire vagyok jó, de nem egy eset volt amikor egy aranyos, visszafogott "átlagos" lány miatt olyat küldtem el akit a fél iskola fűzött (800 diák van összesen)... A belső érték a fontosabb.

18/F

2015. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Apropó belső érték

Hogyan legyek értékes csaj egyszerű farmerban az utcán, ha egy barátnőm meg mellettem pcsa mini szoknyában flancol, akkor engem ki vesz észre, mert én is tudnék pnát mutogatni, de minek

2015. márc. 29. 19:54
 9/24 anonim ***** válasza:

Őt majd megb**zni akarják, téged feleségül venni. A normális férfiak figyelnek majd rád, hidd el. ;-)

7 es voltam.

2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, de engwm olyankor szrba se vesznek
2015. márc. 29. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!