Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Hogyan tudnék végre olyan barátokat szerezni, akikkel megoszthatom a hétköznapokat? 22 évesen már elkéstem ezzel? Adjatok valami tanácsot, részletek lent

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok. Sosem voltam a társaság középpontja, tiniként elég nagy önbizalomhiányom volt, ezen az évek során jelentősen javítottam, de még mindig úgy érzem sokszor, hogy nem vagyok elég jó, érdekes, mások nem keresik igazán a társaságom. Emberi kapcsolataim terén sokszor volt, hogy csak kihasználtak, vagy szinte csak én kerestem az adott illetőt. Egy gyerekkori legjobb barátnőm van, aki tényleg kitart mellettem, illetve 8 hónapja párkapcsolatban élek, viszont a barátomnak alig van ideje rám.

Sokszor érzem magányosnak magam. Nincs olyan társaságom, mint a legtöbb korombelinek, nem nyílok meg könnyen, az egyetemen is csak pár ember van, akivel szoktam beszélgetni alkalomadtán. Mindig arra vágytam, hogy legyen egy kis társaságom, akikkel el lehet menni ide-oda, bulizni, vagy csak úgy beszélgetni, hogy ne érezzem magam magányosnak.

Nem tudom, mit tehetnék. Ha egy új társaságba kerülök, akkor sokszor kívülállónak érzem magam, nem igazán vonódok bele a beszélgetésekbe, nem tudom, ezen hogyan változtathatnék. :/

Kérlek, adjatok valami tanácsot, hogyan lehetnék nyitottabb, hogyan barátkozhatnék úgy, hogy a többiek is keressék utána a társaságom? 22/L



2015. márc. 29. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha akarod beszélgethetünk, hátha...

Amúgy meg, add magad, legyél bátrabb és jönnek azok a kapcsolatok.

2015. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha szeretnél akkor szívesen beszélgetek veled :)nyugodtan írj 22/f egyetemista
2015. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de én is hasonló cipőben járok. 20 éves egyetemista lány vagyok, van egy-két barátnőm, akik tartják velem a kapcsolatot, de soha nem tartoztam semmilyen baráti társasághoz, és ez nagyon hiányzik az életemből. Évek óta párkapcsolatban élek, de a barátom társaságában sem érzem túl jól magam. Ha gondolod, írj :)
2015. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:

3: "Évek óta párkapcsolatban élek, de a barátom társaságában sem érzem túl jól magam."


Ez csak nekem szúrt szemet?

2015. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a gond vele, Interferencia?
2015. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, rájöttem. Félreérted, nem fogalmaztam egyértelműen. A barátommal jól érzem magam, az ő baráti társaságával nem. Remélem így érthető :)
2015. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy értette hogy a párja haverjai közt. Nem úgy, hogy a pasijával sem jó neki.
2015. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Interferencia ***** válasza:
Ja ok, félreértettem.
2015. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz?

24F

2015. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!