Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy teszitek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy teszitek ennyire gyorsan túl magatok egy lányon aki bejött vagy szerettetek? Vagy hogy van annyi erőtök hogy úgy tegyetek mintha nem fájna?

Figyelt kérdés
Nagyon erősek vagytok és csak nem mutatjátok vagy nálatok ez ennyire gyorsan megy hogy akár már a szakítás napján is vegighülyülitek a napot mintha semmi nem történt volna ?

2015. márc. 29. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erősek vagyunk lelkileg bitangul.
2015. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kene a titok mi?? Hat nem kapod meg :P
2015. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én inkább fordítva gondolnám. Férfi létemre nehezebben teszem túl magam, mint a hölgyek,akik iránt érzek valamit... :(
2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert ha kimutatom az érzéseimet, akkor nem leszek férfi a nők szemében és nem fogok tudni összejönni egy csajjal sem.


21/F

2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az éhség is egy érzés és azon is gyorsan túltesszük magunkat ha eszünk...
2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 To7ka ***** válasza:

Hogy a fenébe ne fájna?:) És hiányzik is, természetesen. De ha pár napra vissza is húzódok szomorkodni, az élet egyáltalán nem áll meg. Van aki eljár piálni, és így próbálja túltenni magát, én munkával és edzéssel töltöm ki teljesen a napjaim, de rengeteg gondolkozok rajta, hogy jól döntöttem-e. És általában az lesz a vége, hogy természetesen, ennek így és most kellett véget érnie, sokkal tisztességesebb magammal, sokkal tisztességesebb vele szemben, és pláne a leendő gyerekeimmel.


Mi a másik verzió? Nagyon sokan gyávaságból ezt választják inkább, de együtt maradjak valakivel, és legyenek közös gyerekeink úgy, hogy nem is szeretjük egymást? Kegyetlen jól hangzik...:/ Ha erre gondolsz, könnyebb lesz. Nehéz döntéseket meg kell hozni az életben, még ha esetleg pont Veled szakítottak is gondolj arra, hogy nem Ő illett hozzád. Igenis megérdemelsz egy olyan srácot, aki nagyon tud Téged szeretni.


Erősek vagyunk, mert ennek van értelme.:)

2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert nem kell. Mi értelme??
2015. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Típusfüggő is ez. Nekem mondjuk vannak haverjaim, akikkel olyankor jól esik egy-egy napot végighülyülni, ahogy te mondtad. :)
2015. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én nem vagyok olyan erős. de nálam beválik az h minél több emberrel beszélgetek élőben és neten is. nem épp minőségi, hanem inkább mennyiségi beszégletések. vagy mikor hogy. meg van munkahelyem és a munka nem midnig megy simán. vannak gondok, fennakadások amiket meg kell oldani, na az pl elég jol leköt. a műszakom 2napon keresztül minden 12. órában kezdődik. így a munkanapokon 2x fekszem le. ez rövid távon okoz egy kisebb memória és idő érzet zavart. semmi kül csak az a lényeg hogy 2hetet 1hónapnak mondok néha. de már több éve dolgozok így és 1évet tudom h 1 év. azt így nem keverem. de így 2-3nap alatt elég sokszor "ébredek új napra"

én így csinálom

//24f

2015. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 aladar12 ***** válasza:
a gyengeségeimet mindig felhasználom, hogy erősebbé váljak.
2015. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!