Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A képenlevő személy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képenlevő személy azt állitja magarol, hogy nem edzz, hazudik?

Figyelt kérdés

ismerek egy gyereket, midnig rakosgat ki magáról képeket facebookra, és közben azt mondogatja magáról, hogy sohanem ezdett, meg hogy ilyen a agenetikája, hát én nem hiszem el!!! igy nem lehet kinézni szerintem alapból!


[link]


ezt a facebookjáról szedtem le, szerintem nagyon látsszik, hogy edzett valamikor, csak tagadja...


2015. márc. 29. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hazudik.
2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Munkájából adódóan is edzhet pl. Nagy súlyokat pakolgat egész nap. En is amikor nyáron almás ladakat pakoltam 1 honap alatt egy kicsit megvallasodtam;)
2015. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
De attól nem lesz senkinek kockahasa.
2015. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasra biztosan edz.
2015. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
56%
Én egy éve edzek,de meg se közelítem ezt.Nem csak,hogy edz,de cuccol is.teljesen száraz a gyerek és nem kis tömeg van rajta.
2015. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szerintem is eddzhet valamit, konditerembe nem jár az tuti, de otthon simán csinálhat valamit, gyanus ez nekem
2015. márc. 29. 20:23
 7/10 A kérdező kommentje:
sok csaj meg bedöl neki!!! ilyen a genetika, ja, persze -.-
2015. márc. 29. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a képen, gondolom. Mit vársz, hogy dicsérgessenek? Tök átlagos vagy. L
2015. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veteran1978 ***** válasza:
Tutira hazudik!
2015. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"sok csaj meg bedöl neki!!! ilyen a genetika, ja, persze -.-"

Mér nem tök mindegy hogy valaki genetikailag ilyen vagy edzéstől? Ha már valamelyik többet ér, akkor az, ha az edzéstől, mert az az ember jelleméről is elárul annyit, hogy kitartó és fegyelmezett.

2015. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!