Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tik is be szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tik is be szoktátok vallani a lány ismerősötöknek hogy rá veritek vagy csak nekem vannak ilyen idióta ismerőseim?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2015. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmondom neki, de utána irom, hogy vicceltem, és megy tovább minden:D De közbe nem is... haha mekkora troll vagyok, de tényleg így van.:D
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy :DD Mekkora marha. Sose vallanám be.
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen. El szoktam mondani. Van, aki élvezi is.
2015. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi lenne, nem tagadnám, de most ennek mi értelme?
2015. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól csinálja, a kérdésedből is látszik, hogy mennyire imponál ez neked:)
2015. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel kiírhatnám fb-re, mivel a legtöbb csaj ismerősömre már kivertem, mégse teszem...
2015. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt akivel beszéltem erről :D na és aztan? nem olyan nagy probléma ez. Persze vele kapcsolatban voltam, akkor meg nincsenek tabuk.
2015. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!