Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ronda srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ronda srác, aki itt gyakorin sikerült párt találnia?

Figyelt kérdés
A részleteket is írjátok meg, ha lehet. :)

2015. márc. 30. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ne reménykedj.
2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van.
2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy tényleg ronda srác sosem fog párt találni. Én alacsony vagyok és rettenetesen ocsmány, tehát sem itt, sem máshol nem találnék olyan lányt, aki összejönne velem. Sajnos ez van.
2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem,viszont óriási jókat szopattam,a csaj kicsit renyhe volt mert kb mindenkivel félrekúrt és velem akart lenni,de hát igy nem,hogy bizhatnék meg benne?!Egyébként ebből kiindulva igen lehetséges!
2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Mindenki megtalálja a hozzá való párt.Egy kis reményt fiúk... Ha nekem is van barátom nektek is lesz barátnőtök. POZITÍVAAAAN!!!! ;)
2015. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5: Kizárt, hogy valaha is lenne olyan lány, aki képes lenni elfogadni a külsőmet. 28 vagyok, rengeteget próbálkoztam, de még egy szimpla randi sem jött össze soha.
2015. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze, mindhárom feleségemet itt ismertem meg.
2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
urban legend
2015. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha lett volna kedvem kocsikazni tobb szaz km-t akkor egy 5-6 not lekurhattam volna... Vagy tobbet. Viszont aki az orrom elott volt, azzal nem jott ossze... :)
2015. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

KAPASZKODJATOK MEG.

Ronda vagyok es itt fogtam magamnak egy csajt.Meg is dugtam.

DE MEGINT KAPASZKODJATOK MEG: Egy redardalt volt,mint kiderult.Csak a bajom volt vele.

2015. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!