Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is majdnem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is majdnem olyan mintha pedofil/meleg vagyok attól, ha az aranyos eléggé vékony lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettünk barátaimmal, megmutattam nekik egy lányt, hogy szerintem jelenleg akit eddig életemben láttam ő a legszebb és teljesen nekem támadt mindenki, hogy akkor már mindegy lenne ha elmegyek melegnek, meg hogy úgy néz ki mintha egy 15 éves lenne, de egyébként 20éves, Plusz ezek után felvetődik bennem a gondolod, hogy ha én szar vagyok mert tetszenek az ilyen alkatú lányok akkor pedig ők nem érdemelnék meg, hogy párjuk legyen ? Szerintetek most én vagyok a furcsa vagy ők ? :D 24/F

2015. márc. 30. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Képet a lányról!
2015. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mutasd a lányt :D
2015. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Gyermekekhez vonzódsz? NEM, akkor nem vagy pedo

Pasikhoz vonzódsz, tudnál szerelmes lenni egy pasiba? Tudnál kolbászt nyelni? NEM, akkor nem vagy homi...

2015. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]


Ő volna az szerintem nagyon szép :D

2015. márc. 30. 21:06
 5/17 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok az indentitásaimmal, csak nem értem az ő felháborodásukat és tényleg ennyire furcsa-e, hogy ennyire ő jön be vagy csak hülyeségekről papolnak a srácok :D
2015. márc. 30. 21:07
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem néz ki 15-nek, simán 18-20at mondanék rá (az arca alapján), és az sem lepne meg ha mondjuk kiderülne hogy 25 (a teste alapján). Emellett nem is mondanám elképesztően szépnek, szerintem egy budapesti metrón szebb lányok utaznak.
2015. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
velem valahogy mégsem jönnek szembe ilyen kis cuki lányok minden nap :)
2015. márc. 30. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hetero vagy, ez alapján, és nem is pedofil.
2015. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy tényleg szép a csaj, de nem ez a legjobb kép róla.
2015. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor örülök, ha más is ilyen véleményen van :D
2015. márc. 30. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!