Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak a fiúra, hogy mizujs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a fiúra, hogy mizujs, ha régen beszéltünk már?

Figyelt kérdés
Csak neten szoktunk beszélni, vagyis egy ideje már abbamaradt, mert tetszettem neki, és többet is akart volna, de nagy volt a távolság, meg az egyik szülője beteg is volt, úgyhogy azóta (majdnem 1 éve már) nem beszélünk. Tegnap volt a szülinapja, gondoltam írok neki üzenetben, ő meg is köszönte meg mondta, hogy cuki vagyok, de ennyi. Megkérdezzem, hogy mizujs vele, vagy inkább hagyjam? Beégni sem akarok, hogy azt hiszi nyomulok, csak simán beszélgetni szeretnék. 20 körüliek vagyunk.
2015. ápr. 2. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan.
2015. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én talán csak annyiból hagynám,mert ő meg se kérdezte hogy veled mi újság,mikor felköszöntötted.Távol is van,sok minden nem lesz belőle,nem fecsérelném rá az energiát.
2015. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éve nem beszéltetek annak az lehet az oka, hogy Ő nem számol veled. Ráírhatsz, de legfeljebb "cuki" maradhatsz .... partner soha nem leszel.

Ki tudja, lehet egy csajjal is összejött azóta. (... vagy pasival)

2015. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem haggyd ami nem megy nem kell erőltetni!!
2015. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!