Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szerelmes ember kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes ember kevesebbet szenvedne, ha az eszére hallgatna és nem a szívére?

Figyelt kérdés
Mindig az eszünkre kéne hallgatni de a szív mindig erősebb ha szeret az ember.Az a jobb ha a szívre hallgatunk,csalódik az ember a másikban pedig ezt tudta mégse haggyta és így szenvedünk.Vagy az a jobb ha az eszünkre és nem foglalkozunk azzal aki nem érdemli meg hogy szeressük és emiatt szenvedünk? Cseppet bonyolult :D
2015. ápr. 2. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az eszedre hallgatsz, az azt is jelentené, hogy érzelmek nélkül élsz. Az jobb lenne?
2015. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan kell, akit a szívünkkel és az eszünkkel is választanánk. Mert ha olyat választasz, akit az eszeddel nem választanál, mert tudod, hogy tönkretesz akkor is szenvedés az életed, de ha ésszel választasz olyat, aki ellen a szíved tiltakozik és egész életedben olyan ember mellett ébredsz, akit tested-lelked nem kíván, de hát olyan jó ember, akkor szintén szenvedés az életed.
2015. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet a szívre hallgatni, de az nem jelenti, hogy fejjel kell menni a falnak. Az csak hülye kiduma, hogy egyértelműen valami rossz és csalódás és mégis csinálod, mert "szívemre hallgattam". Hülyeség!
2015. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én MINDIG logikára hallgatok.

Aki nem így tesz saját magát hibáztassa.

2015. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4essel ellentétben én eddig MINDIG a szívemre hallgattam, és még sosem bántam meg :) Valahogy a megérzéseim, mélyről jövő, ösztönös kis sugallataim sokkalta okosabbak, mint a tudatos gondolkodásom. Hát ez van. Kinek mi.


De jól írta az egyik válaszoló- annak semmi értelme, ha olyan valakivel állsz össze, akit valamelyik részed (szíved vagy eszed) ellenez. Az egyiket nem tudod szeretni, a másik meg így vagy úgy, de szenvedést okoz.

2015. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valami rossz történik veled, például nem szeretnek viszont, akkor MINDIG szenvedni fogsz! Tök mindegy, hogy az agyaddal tudod, hogy túl fogod élni, vannak más emberek is a földön stb az érzéseidet nem tudod befolyásolni. Racionálisan gondolkodni könnyű. Úgy is érezni piszok nehéz.
2015. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!