Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a fiuk nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fiuk nem tudnak felizgulni egy lapos csajra?

Figyelt kérdés
Sajnos sosem volt fontos az eves, ezert nagyon vekony csaj vagyok 46 kg, olyan 165cmhez. Most megtetszett egy fiu, de gaznak tartom a testem... Nagyon kell nekem ez a fiu; ugy erzem tudnam szeretni, de szoval ertitek ez igy eleg gaz. Kedves velem ez a fiu, meg cuki az arcom, viszont nagyon kene ram egy kis hurka.
2015. ápr. 3. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
dehogynem
2015. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Konkretan az utcan is gaznak erzem magam.
2015. ápr. 3. 10:30
 3/17 LazyJones ***** válasza:
A hiba az ön készülékében van.
2015. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne erezd attol meg szep lehetsz :)
2015. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
kinek a pap, kinek a paplan. Nekem pl a lapos, vékony lányok jönnek be. Hurka kizárva. Másnak nem.
2015. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én is kb. így vagyok szóva annyira lapos se lehetsz 46 kg vagyok és 160 cm. C-s mellem van és a popsim se túl kicsi mondjuk én is szeretnék felszedni pár kilót de nem érzem magam gáznak. ha gondolod küldj privibe képe és mondok vélemény :) 17/L
2015. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőnek nincs C-s melle meg formás popsija ezért kérdezte...
2015. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat nincs!!!!
2015. ápr. 3. 10:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van szép lány aki vékonyan is szép, de azért nálam is van egy határ ami alatt már nem tud annyira vonzani.
2015. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nincs az A-s mellekkel sem. A kis mellek ugyanúgy szépek.
2015. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!