Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna benneteket ha a párotoknak szörnyű gyerekkora lett volna?

Figyelt kérdés
Ebből fakadóan sok dologban tele van sérelemmel.
2015. ápr. 3. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavarna, szeretnék segíteni neki ebben, hogy feldolgozza
2015. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is szörnyű gyerekkorom volt, most is az van tulajdonképpen, és nem beszélek róla senkinek sem, szóval...
2015. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavarna.
2015. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
annyiban zavarna, hogy lehet nem épelméjű ezért...ha nincs vele gáz, akkor miért zavarna?
2015. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is borzalmas gyerekkorom volt. Szóval engem nem "zavarna", de csak akkor, ha hozzám hasonlóan tudja ezeket a sérelmeket értelmesen kezelni, és eljutott az önismeret bizonyos pontjáig, és nem arról szól az élete, hogy panaszkodik meg másokra mutogat.
2015. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Szívesen meghallgatnám a sérelmeidet.
2015. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piriiiii ***** válasza:
Már miért zavarna? Nem zavarna egyáltalán. Kivétel az az eset, amikor a múlt erősen hatással van a jelenre, és ez az együttélést nagyon megnehezíti, rövidre fogva a párom súlyosan lelki/testi sérült. De még ez sem 100 százalékos kivétel, ez a páromtól és a kapcsolatunk erősségétől függ. Ha nem szeretem szorosan és nagyon erősen, emellett pedig instabil lelkületű, akkor (leginkább azért, mert én is az vagyok), nem erőltetném az együttlevést. Vagy esetleg egy ideig megpróbálnám "helyrehozni" a sérüléseit. Ha sikerül, szuper, ha nem, hát akkor hagynám.
2015. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
A szörnyű gyerekkor szexi, ráadásul a naiv lányok szemében mentség minden szemétkedésre. A helyedben fenntartásokkal kezelném a pasid sztorijait:)
2015. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csakis akkor zavarna, ha rajtam töltené ki az összes bosszúját, dühét, mérgét, s én lennék folyton az ő kis rongybabája, akit kedvére téphet, szaggathat, terrorizálhat. Még szép, hogy ekkor elküldeném melegebb éghajlatra.
2015. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!