Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy van még mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy van még mit formálni a testemen, de ez már vállalható strandoláskor?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, hogy eltunyultam, semmit nem mozogtam évek óta, ez sajnos meg is látszik rajtam. Nem vagyok kövér, viszont "lötyi" lettem és narancsbőrös. Már egy hónapja mindennap végzek valami testmozgást, de a nyár vészesen közeleg és tartok tőle, hogy sokkal jobb 2-3 hónap múlva sem lesz a helyzet. Szerintetek strandoláskor lesz okom szégyenkezni, takargassam majd magam, vagy vállalható ez a kinézet?


[link]


[link]


26/n


2015. ápr. 4. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Kiverhetem erre a képre?
2015. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Erre?omg
2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
teljes mértékben vállalható :$
2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A bugyi mi a f.asznak kell?
2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Már megint egy ilyen kérdés ... azt hittem 100 kilós vagy.Most magadat fényezed ?
2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Utánad fordulnék a strandon.
2015. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 fleety ***** válasza:
Nagyon is vállalható !:)
2015. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5-ös: érthetően leírtam, hogy nem vagyok kövér. Ellenben a narancsbőr sem kevésbé visszataszító szerintem, mint a túlsúly.
2015. ápr. 4. 22:05
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Szóval te mások miatt mész a strandra? Bocs...
2015. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Biztos bennem van a hiba és túl hiú vagyok, amiért strandolás alkalmával sem szeretném, ha negatív véleménnyel volnának rólam az emberek. Szerintem állj tovább és kötözködj mással, mert látom, tök mindegy mit írok, te akkor is reflektálni fogsz rá valami bicskanyitogatót.
2015. ápr. 4. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!