Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme van a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme van a szerelemnek?

Figyelt kérdés
Újabban mindenhol az arcomba tolják a szerelmes dolgokat, én meg egyszerűen nem értem az egészet. Csak a szerelmesek enyelgését látom a közösségi oldalakon, a filmekben és a könyvekben, de még mindig nem értem, hogy mi a jó benne. Egyszer elképzeltem, hogy milyen lenne, ha lenne valakim, és rájöttem, hogy maga a gondolat is taszít. Mégis az összes ismerősöm szerelmes regényeken nyáladzik, vagy éppenséggel a párjáról áradozik. Jó lenne, ha végre megérteném, hogy mégis mi a szerelemnek az értelme.

2015. ápr. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted fel a kérdést. Nem arra vagy kíváncsi, hogy mi értelme van, hanem arra, hogy rajtad kívül álló emberek miért kerítenek neki ekkora feneket?
2015. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:

Én sem értettem, amíg meg nem tapasztaltam.

Értelme? Nem tudom. Én szerettem benne lenni, de nem egy következetes folyamat, nem tudnám megfogalmazni a logikai struktúráját vagy az értelmét.

Vannak előnyei és hátrányai, ezt mindenki tudná sorolni a saját megélései alapján.

2015. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Erre majd akkor jössz rá,ha valaki megtanítja neked.Akkor,amikor nem számítasz rá.
2015. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sem értem bár azt mondják hogy endorfint vagy mit termel a szervezetedbe (boldogság érzés)de én nem látom értelmét sőt ez a majd megtapasztalod duma megőrjít mivel én ezt tudom hogy soha nem fogom érezni,képtelen vagyok rá .A fiukkal verekedni,hülyéskedni tök jó de hogy hozzám érjen a hátamon is feláll a szőr !!!!!!17/l
2015. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szerelem egy módosult tudatállapot. Az értelme is ez: normál állapotban rendkívül zavaró lenne, ha úgy viselkednél, mint szerelmesen.

Viszont ahhoz, hogy két, ellenkező nemű ember egymásra találjon és megtalálja az összhangot egy időre - nem létezik jobb módszer, mint a szerelem.


Aki "nem érti", vagy "taszítja", az egyszerűen még éretlen, és nincs felkészülve erre.

Nem gond, mert majd megérik. Addig meg minek kísérletezne ilyesmivel?


Meg lehet próbálni leírni valahogy, hogy milyen érzés... volt már ún. "katarzisélményed" ?

Egy nagyon jó film pl., ami igazán magával ragadott? Úgy, hogy teljesen a hatása alá kerültél?

Na, az hasonló érzés... de a szerelem még intenzívebb lehet. Teljesen át tudja alakítani a lelkedet.

2015. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!