Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság lehet még találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet még találni olyan fiút, aki szeret olvasni? Az ilyen fiúk a hozzájuk hasonló értelmes lányokat keresik?

Figyelt kérdés

Vagy nekik is mindegy, csak lány legyen?

Szerintem fontos, hogy tudjunk egymással értelmes dolgokról is beszélgetni, filozofálni, nemcsak a tegnapi bulit kibeszélni. Nem szeretem a buta embereket, a tipikus buliba járó, telefont nyomogató hisztis pi*sáktól pedig egyenesen rosszul vagyok. Inkább ne szólalna meg némelyik. :D De most komolyan, mindenhol ugyanazok a tucatlányok: vasalt haj, hasonló ruhák, iPhone ( mert azzal pózolni milyen menő már), igazi zenét nem hallgatnak, csak ilyen szraokat (One Direction, tucatzenék), szoliba jár akkor is, ha már úgy néz ki, mint egy grillcsirke, nincs egy értelmes megnyilvánulása stb, stb.. És egyre több van belőlük.


2015. ápr. 8. 19:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%

Az a baj, hogy sok nő ilyen kérdéseket tesz fel, de ha talál egy kis olvasóst, aki elkezd érdeklődni iránta, azt unalmasnak és lúzernek tartja...és végül az alfahím-macsóval megy el dugni. Sok ilyet láttam már. :D

A legtöbb nő hazudik önmagának a jófiú iránti vágyával.

2015. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Én nem tartanám lúzernek, örülnék, hogy vannak normális ismerőseim. Jó, nem biztos, hogy beleszeretnék csak azért, mert hasonlóak vagyunk, de sokkal értékesebbnek tartok egy ilyen embert, mint egy diszkós gyereket. Például.

2015. ápr. 8. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ilyennek tartom magam.

Igen.

Nem.

2015. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
33%
1-es vagyok. Oké, hogy szimpatikus, meg értékes mint ember, de vágyódni lehet hogy te is a motoros rosszfiúért fogsz, aki lehet még újságot se olvasott életében. :D
2015. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én szeretek olvasni. Ahogy a muveszeteket is szeretem. Valamit a galeriakat, muzeumokat stb. Igaz sok idom nincs rajuk a tanulas mellet.

Imadok filozofalni is. Van is mivel :P


Kerdesedre valaszolva, lehet :)

Sot ahogy en az ilyen fiukat ismerem. Meg jobbak is, kedvesebbek is a baratnojukkel mint a mai atlag.


Az hogy nekik milyen lany jon be...

Azt nemtudom csak a sajatomat.

Es nalam nagy elony ha egy lany inteligens. Es lehet vele beszelgetni :)


18/f

2015. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Keresgélj a Rukkola táborában. :-)

Egyébként vannak tényleg unalmas molyok, meg vannak érdekesebb fazonok is. Az exem pl. az utóbbiakba tartozott (Stephen King rajongó, és én akkoriban kezdem rákapni King könyveire, szóval kaptam tőle pár tippet). De mondjuk egy Coelho rajongó nem biztos, hogy le tudna nyűgözni. :-)

2015. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, de én is azt tapasztalom, hogy a többség nem ilyen. Én nagyon szeretek olvasni, bár bevallom, nem szépirodalmat, az kevésbé köt le. Amúgy sincs rá nagyon sok időm, vannak más prioritások is az életemben, pl tanulás, zene (bár most éppen nem játszom együttesben), filmek/sorozatok, haverok, stb.

Az kifejezetten zavar, hogy azért nézik hülyének az embert, mert van normális szókincse, és értelmes mondatokban fogalmaz. És az olvasás szerintemolyan irányban szélesti a látókört, amire az állandó telefonnyomkodás nem képes. Nem vagyok technikaellenes, de azért tartsuk már be az egészséges arányokat.

2015. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Az okosabb telefonokon most már olvasni is lehet. Az enyém is tud bizonyos szöveges állományokat kezelni. Plusz ott vannak az ebook olvasók is.
2015. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5

Én is imádom Stephen King-et. Nagyon sok könyvét olvastam, és velem is egy exem szerettette meg. De ezenkívül még sok mindent olvasok; a szépirodalomtól kezdve a fantasy-ig. Imádom a Tűz és Jég Dalát, a Tolkien könyvek közül most épp a Húrin gyermekeit olvasom, az előtt a Kalevalát, most épp a Mester és Margaritát. Szoktam verset írni, színházba néha, de pl. múzemba, kiállításokra gyakran megyek. Nincs olyan film, amit ne láttam volna; szeretek a kevésbé ismert, művészfilmeket is. A sorozatokat is imádom ( TWD, GoT, The Killing, Breaking Bad, Fargo, stb.)

Egyszer, mikor a Borgiast Etyeken forgatták, sikerült "beépülnöm" észrevétlenül egy kellékes ismerősöm segítségével.

Szóval azt hiszem, elég sok minden érdekel. :D :D

2015. ápr. 8. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet találni ilyen fiút, például én is egy vagyok a sok közül. :) Hogy az ilyen lányokat keresem-e, hát az fogós kérdés... Most, hogy nemrég elvégeztem az egyetemet, realizáltam azt, hogy szinte minden közelebbi ismerősöm diplomás, és az utóbbi időben a barátnőim is szinte mind ilyen nagyon műveltek voltak. Ennek ellenére nagyon sok csalódást ért és nem "kevés hosszú" párkapcsolatom volt, mint amilyenről álmodtam, hanem inkább "sok rövid". Az a baj, tudod, hogy ha egy ember ilyen művelődős típus, az még nem garancia arra, hogy ő értelmes. Ott van még az a bizonyos érzelmi intelligencia is, ami nagyon fontos lenne, de... kezd elveszni. Tudnék szépeket mesélni, de itt most nem akarok. :)


Ne érts félre, nem vagyok előítéletes még most sem, de az egyszerűség is egy hatalmas érték, amire most épp eléggé vágyom. Amúgy iskolázottságtól és érdeklődési körtől függetlenül bárki lehet borzasztó személyiség. Persze, az olvasás mindig szexi, ez tény. :) Remélem, tudtam segíteni. :)


22/F

2015. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!