Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tudja, melyik ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tudja, melyik ez az erotikus történet, belinkelné nekem?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy kitalált történetről van szó. Valamelyik erotikus írásokat tartalmazó honlapon találtam anno, leírom mire emlékszem.

Adott egy gazdag, egyedülálló apa, és annak serdülőkorba lépett kislánya. Épphogy csak elkezdett nőni a cicije, stb. Ha jól emlékszem, hosszú, fekete haja volt. A kislány elég divatmániás, és mikor az apjával vásárolt, meg etetett vele egy alig takaró fürdőruhát. Otthon, a saját medencéjükben múlatták az időt némi alkohollal (a kislány kikönyörögte, hogy hadd igyon pár kortyot), a tűző napsütésven. Ahogy a vízben játszottak, az apának felállt, a kislány kérdezte, hogy ez miért van, stb. Na mondja erre az apuka, hogy a szép lányok látványától ez történik a fiúkkal. Mire a kislány, jaj apa, szerinted szép vagyok? blabla..

A lényeg, hogy valahogy elkezd a kislány, ahogy a medencében az aoja derekán csüngött a nyakában kapaszkodva, fel-le mozognii a hímtagon. Nem úgy hogy benne volt, csak kívülről dörzsölve vele a punciját. Na így jól el is élveztek.

Aztán este a fürdőkádban is együtt fürödtek



2015. ápr. 10. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dafuq did i just read...
2015. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én tudok írni rengeteget.:) Lányok írjatok privátot!


21/f

2015. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezektől a családon belüli dolgoktól irtózom.
2015. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem megetetett, hanem megvetetett, bocsi :'D


Szóval este együtt fürödtek, az apa vacillált, hogy fürdőnadrágban tegye-e. Arra már nem emlékszem, hogy itt végül mi lett, levette-e, meg volt-e akció. Aztán mikor lefeküdtek aludni, merthogy egy nagy franciaágyban aludtak együtt, az apa nem bírt magával, lecsúszott a lánya ágyékáig, és nézte a szeméremdombjára simuló anyagot. Beindult tőle, és elkezdte izgatni a kislány punciját (nem emlékszem, hogy nyelvvel vagy ujjal), de a kislány nem ébredt fel, mert még "az alkohol hatása alatt állt", csak reflexszerűen lazábbra tárta a lábát, sóhajtozott, stb.

Mikor felkelt, nem tudom már pontosan hogy volt, de a vége az volt, hogy megb..ni csak nem akarta a saját lányát, így "csak" s*ggbe rakta, testápolóval csúszósították a folyamatot.

Meg a kislány olyanokat mondott, hogy szeretné meghálálni, hogy a medencében akkora örömet okozott neki, stb..

Valaki felismeri esetleg?

2015. ápr. 10. 00:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Hú de gáz, de nekem ismerős:D én ezt már olvastam egyszer
2015. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én is irtózom az ilyenektől, de olyan nehéz valami normálisan megfogalmazottat találni, hogy az már fáj. Ez szépen volt leírva, így elvonatkoztattam attól, hogy a saját lányával (fuj), és csak magára az erotikára fókuszálni.
2015. ápr. 10. 00:20
 7/13 A kérdező kommentje:
*fókuszáltam
2015. ápr. 10. 00:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj sajátot. :D
2015. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5-ös, nem emlékszel véletlenül, melyik oldalon lehetett ez a történet?


Nekem nincs hozzá sem szövegalkotói készségem, sem fantáziám :/

2015. ápr. 10. 00:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, sajnálom. Már elég régen lehetett..egy ideje nem olvastam ilyeneket.
2015. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!