Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kéne mondanom? (L téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom? (L téma)

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, pontosabban vonzódom hozzá. Fiatalabb mint én, 4 évvel. Nem tudom mi teszi, lehet azért mert már voltam növel és van tapasztalatom, de ugy érzem én sem vagyok semleges neki érzelmileg. Amikor beszélgetünk és a szemembe néz érzem a tüzet a levegöben. Többször buliztunk már együtt, sokat beszélgettünk...egyszer tánc közben közelebb kerültem hozzá és majdnem megcsókoltam. Aztán észbekaptam. Szoval, lesz most hétvégén is egy buli, ahova megyünk...Nem akarok rányomulni, v iszont szeretném ha történne valami. Szerintetek elmondjam neki h én volt am már növel? Azzal segitek v rontok a helyzeten? Köszi a normális válaszokat, 26 N
2015. ápr. 10. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Kiírhattad volna teljesen a "LESZBI téma, menekülj", szöveget is.


22 éves csajra vadászol 26 évesen.

ez még nem is gond.

de szerinted ő is ezt érzi, vagy "csak perzsel a tekintete"?

ugye, nem tudod.

nem tudsz te semmit se, csak leteperni jó lenne.


ugyan olyan vagy, a lúzer pasik, akik vadászganak itt agyra-főre, de siker, az nem sok.

sztem ha van agyad, meghagyod barátságnak, és nem mászol rá...

2015. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele.

1 elfogad olyannak amilyen vagy, ilyen ember kell neki

2 nem vagy az esete. Jobb előbb mint utóbb.

2015. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!