Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mi történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
ideirom a kérdést de sajnos sztem a tobbi kategóriába nem igen kapok rá választ. Ma reggel Lenovo S850 telefonomat beakartam kapcsolni és nem reagált(ezt úgy kell érteni hogy probalkoztam toltovel, ki-be kapcsolo gombbal...felhivtam és semmi) Mitől lehet ez? mondjatok valamit..talán egy olyan virust kapott amitől még be se kapcsol? de tényleg..egyáltalán bese lehet kapcsolni..mit tegyek?
2015. ápr. 10. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el megnezetni. De lehet tonkre ment.
2015. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mitől mehetett volna tönkre? este még rendesen működött...semmi baj nem volt vele csak ma reggel csinálja ezt...és kb 4 hónapja lett véve..
2015. ápr. 10. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinált ilyet amikor tönkrement az akksija, csak azt kellett kicserélni benne.

Én sem tudtam feltölteni, szintén be- és kikapcsolni sem. Vidd be, aztán egyből elmondják mi a gondja, de nálam én is meg tudtam állapítani, mert nagyon fel volt puffadva az akkumulátor benne.

2015. ápr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A telefonguruk nem ebben a kategóriában vannak!

:)

Itt a korai magömléssel kapcsolatban, vagy a hüvelyi orgarzmus hiányához kaphatsz tanácsokat! :)

2015. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) mar megjavult..:) amugy ennek nem lehet levenni a hatlapjat szval aksihoz sehogy sem tudok hozzajutni..eleje hatulja uvegbol van:)
2015. ápr. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!