Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek tetszik (jön be) egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskivancsi79 kérdése:

Kinek tetszik (jön be) egy pasi női ruhában?

Figyelt kérdés
Légyszives azt is, hogy miért és hogy fiú vagy lány vagy. Köszi :)
2015. ápr. 10. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vicces, mint vonzó :D
2015. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen céllal van rajta női ruha. Ha csak vicc, akkor oké, de ha komolyan gondolja, akkor erősen gáz. Semmi vonzó nincs egy ilyenben, inkább undorító, visszataszító.

23F

2015. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan partnerem aki azt élvezte, hogy az én ruhám és fehérneműm volt rajta. Nem volt vonzó, de a kedvéért elviseltem.

19/l

2015. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SZücsöm ***** válasza:
Feltehetőleg a pasi nálad is azt jelenti hogy pénisszel rendelkező férfi egyed. Hát "mondjuk" úgy az ilyen létformák nem nyújtanak túlságosan épületes látványt női ruházatban. Bár a Skótok a dudájukkal ezzel lehet hogy vitába szálnának.
2015. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A skótok nem azért viselnek skót szoknyát, mert melegek.
2015. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SZücsöm ***** válasza:
Nem látom hogy bármilyen célzást is tettem volna valamely szexuális beállítottságra bárkire vonatkozóan.
2015. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!